Fan vidası nereden bulunur?

Emre12345

Kilopat
Daha fazla  
Elimde bu fan var. Bunun dışında ön kısımda da bir fan var. Bu fanı egzoz fanı yapmaktan vazgeçtim, kasanın üst kısmında kullacağım. Bunun montajıı için elimdeki vidaları değerlendirmeye çalıştım ama uyan olmadı. Bunun için linkteki gibi bir ürün almayı planlıyorum. Harici olarak nalburda bulunur der iseniz oradan da temin edebilirim. Hatta merak ettiğim bu fanlar için uyumlu olan vidanın ismi nedir?

Dosya Ekleri

• 20211225_173457.jpg
    20211225_173457.jpg
    111,3 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleyen: Moderatör:
Ay ben bunu ekran kartı zannettim. Hocam rasperry Pi mi soputuyorsunuz Allah aşkına. Lütfen 8cm veya 9 12 Cm'lik bir fan takarak kullanınız.

İlk söylediğim şeyi boşverin siz.

Ay ben bunu ekran kartı zannettim. Hocam rasperry Pi mi soputuyorsunuz Allah aşkına. Lütfen 8cm veya 9 12 Cm'lik bir fan takarak kullanınız.

İlk söylediğim şeyi boşverin siz.
Hocam ben egzoz fanı alacağım. Bunu da değerlendirmek amaçlı kullanmak istiyorum. Gerekirse yine bir tane daha takviye yaparım, önemli değil. Ama şu durumda vida ile tutturarark bunu kullanabilme şansım. Sadece uygun vida bulmak sorun.

Hocam ben egzoz fanı alacağım. Bunu da değerlendirmek amaçlı kullanmak istiyorum. Gerekirse yine bir tane daha takviye yaparım, önemli değil. Ama şu durumda vida ile tutturarark bunu kullanabilme şansım. Sadece uygun vida bulmak sorun.

Bunu kullanmayın derim. O zaman asıl iyiliği bilgisayara yapmış olursunuz. Ön kısım boş bir şekilde açık kalsın sorun değil ama takmayın böyle şeyler lütfen. Hiçbir şeye hayrı dokunmaz bunun. 15000 devirde bile dönse anca düzgün hava verir. Ki araba motoru genelde o hıza çıkmıyor. Motosiklet motoruna artış şansı denersiniz.

Ne diyorum ben yahu. Hocam yapmayın etmeyin. Takmayın böyle şeyler faydası olmaz. Sesi bir kere çok iğrenç gelir.

Vida sipariçi yerine fan sipariş edin daha hayırlı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı