Fanlar çalışıyor sonra reset atıyor

ttbomox

Decapat
Güç tuşuna basıyorum 5 sn kadar fanlar çalışıyor sonra reset atıyor, 10- 15 resetten sonra açılmaya çalışıyor onda da kendi kendine ya kapanıyor yada uyku moduna alınıyor diyor.

BIOS pilini, işlemci fanını ve ekran kartını çıkarıp taktım değişen olmadı, anakart üzerindeki CLR CMOS yerlerıne kısa devre yaptırmaya çalıştım o da olmadı. Şu anda durum bu şekilde açılmıyor, çok nadirde olsa açılıyor ama ekran kartı ile bağladığımda ekrana görüntü gelmiyor.

Video linkte:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
öncelikle ilk postumdan ceza yemişim, kimseye yazamadm ama burda yazılanların cogunu yaptım termal macun harıc
Sistem özelliklerini belirtin.
i7 4970k işlemci
gigabyte gtx970 4gb gddr5 ekran kartı
gigabyte g97 d3h anakart
16gb ddr3 1600mhz ram
256gb ssd
1tb hdd vb
TERMAL MACUN'u en son ne zaman yenilediniz? sisteminizi daha ayrıntılı bir şekilde yazarmısınız..
termal macun bitmiş sayılır 3 yıldır felan yenılememıstım.
RAM'lerin iyice takılı olduğundan emin olun. PSU da sıkıntı olabilir.
ramlerı 4 slota 2 sınıde tek tek denedım olmadı . bir pc ciye bıraktım bakalım yarın bakıcak sonuc ne olcak

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı