Fanlardan biri çalışmıyor

Erdem Sekerci

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 15-20 dakika önce fanlarımdan birinin çalışmadığını fark ettim. Ne zaman oldu bilmiyorum. Ama gözüme yeni çarptığı için uzun bir süre olduğunu zannetmiyorum. Kasam Pollux CL12. FPS anlamında bir problem yok. Ama önceden sıcaklık değerlerine hiç dikkat etmediğim için size danışıyorum. FIFA 23'te maçtayken 68-70 santigrat bandında dolaşıyor. Dark Souls Remastered (ki zaten cok yoran bir oyun degil) yanlış hatırlamıyorsam 55-56 bandında dolaşıyor.

Hem fan neden bozulmuş olabilir? Hem de sıcaklık değerleri hakkında görüşleriniz. Şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 15-20 dakika önce fanlarımdan birinin çalışmadığını fark ettim. Ne zaman oldu bilmiyorum. Ama gözüme yeni çarptığı için uzun bir süre olduğunu zannetmiyorum. Kasam Pollux CL12. FPS anlamında bir problem yok. Ama önceden sıcaklık değerlerine hiç dikkat etmediğim için size danışıyorum. FIFA 23'te maçtayken 68-70 santigrat bandında dolaşıyor. Dark Souls Remastered (ki zaten cok yoran bir oyun degil) yanlış hatırlamıyorsam 55-56 bandında dolaşıyor.

Hem fan neden bozulmuş olabilir? Hem de sıcaklık değerleri hakkında görüşleriniz. Şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim.

Kablolar ugrastin mi hiç.

Yaklaşık bir ay önce bu konuya benzer bir konu daha açmıştım. Onda kasanın ön fanlarından biri bozulmuştu. Kontrol ettiğimde ise kırık veya benzeri bir şey görememiştim. Sıcaklıklarım normal seyredince ben de çok üstüne düşmedim açıkçası. Ama bugün fark ettim ki kasanın arkasındaki fan da dönmeyi bırakmış. Ve diğeriyle aynı şekilde kırık veya benzeri bir sorun yok. SpeedFan ile baktığımda ekran aşağıdaki gibi:

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    43,6 KB · Görüntüleme: 12

Geri
Yukarı