Çözüldü Fanların LED'leri yanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarı PSU'yu I/0 tuşundan kapatmıştım. Tekrar açtığımda fanların ışıkları yanmadı. Kontrolcünün kumandasından da açamadım. Fan hız kontrolü de komutu algılamadı. Kumandaya bastığımda ışığı yanıyor. Çözüm önerileriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kontrol ettim ancak yine ledlerin ışıkları yanmadı. Ledler nasıl yanmış olabilir ki?

Sorunu çözdüm. Kontrolcünün RGB modunu değiştirme switchini kasanın reset tuşuna bağladım. Reset tuşuna basılı tuttuğumda ledler yandı ve sorunum halloldu. Hiç bir şeyi değiştirmeyen kontrolcü kumandası da işlevini yapar oldu. Hiç bir sorunum kalmadı. 👍
Kontrol ettim ancak yine ledlerin ışıkları yanmadı. Ledler nasıl yanmış olabilir ki?

Sorunu çözdüm. Kontrolcünün RGB modunu değiştirme switchini kasanın reset tuşuna bağladım. Reset tuşuna basılı tuttuğumda ledler yandı ve sorunum halloldu. Hiç bir şeyi değiştirmeyen kontrolcü kumandası da işlevini yapar oldu. Hiç bir sorunum kalmadı. 👍

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı