Fantech Gp11 gamepad nasıl?

Fantech kaliteli markadır, ancak benim de kullandığım Xbox 360 controller öneririm. Zamanında ergonomisi ve Microsoft kalitesi ile beğenilen bir controller olmuştur. Şiddetle tavsiye ederim çünkü genelde bu fiyat aralığında güvenilir bir marka ve kaliteli ürün bulmak biraz zor olabiliyor. Siz inceleyin, beğeneceğinizi düşünüyorum. İyi günler.

Controller:https://www.hepsiburada.com/microso...O7PQVilBYrL6OOqKgT6xZwT0zEJY_vDBoCiJcQAvD_BwE

Geç cevap yazıyorum ancak bundan sonraki alacaklar için bir fikir oluşturabilir. Ben 1 yıldır kullanıyorum. Gayet kaliteli bir yapısı var. L1 ve R1 tuşlarının tık tık diye bir sesi var, uzun kullanımda geçiyor. Tetik tuşlarında, en azından benimkinde biraz gıcırtı sesi var. Kulaklık takıyorsanız duyulmuyor bile. Titreşimi gayet iyi, ürün elinizi terletmiyor. Tuşlar zamanla yumuşayan tuşlardan değil.

Geç cevap yazıyorum ancak bundan sonraki alacaklar için bir fikir oluşturabilir. Ben 1 yıldır kullanıyorum. Gayet kaliteli bir yapısı var. L1 ve R1 tuşlarının tık tık diye bir sesi var, uzun kullanımda geçiyor. Tetik tuşlarında, en azından benimkinde biraz gıcırtı sesi var. Kulaklık takıyorsanız duyulmuyor bile. Titreşimi gayet iyi, ürün elinizi terletmiyor. Tuşlar zamanla yumuşayan tuşlardan değil.

Peki nereden aldın? İnternette her yere baktım sadece, Aliexpress ve Lazada dedikleri bir uygulamada var.

Geri
Yukarı