Far Cry 2 alınır mı?

546870

Hectopat
Voidu'da indirim var. Hayatımda hiç Far Cry oyunu oynamadım. Sistemim gereği sadece 1 ve 2 oynayabiliyorum.1. oyunu direkt es geçtim.2. oyun güzel midir? Alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Far Cry 2 grafikleri ve renk secimi konusunda kotu bir oyundur. Oynarken aşırı sıkılabilme gibi bir durum var. Diğer Far Cry oyunları gibi takedown sistemi yok. Sadece pala ve AK47 gibi yaratıcı olmayan öldürme seçenekleri var. FC 3 oynayın.

Far Cry 2 grafikleri ve renk secimi konusunda kotu bir oyundur. Oynarken aşırı sıkılabilme gibi bir durum var. Diğer Far Cry oyunları gibi takedown sistemi yok. Sadece pala ve AK47 gibi yaratıcı olmayan öldürme seçenekleri var. FC 3 oynayın.
Hocam sistemim 3.oyunu 20-25 FPS arası oynatiyor.Almali mıyım yine de?

Hocam sistemim 3.oyunu 20-25 FPS arası oynatiyor. Almali mıyım yine de?

Hocam Payday: The heist deneyin ben zamanında çok oynadım hala da ara sıra girerim. Ama oyun zordur gittikçe alışırsınızdır zaten.

GTA SA, Vice City tarzı oyunlara da bakabilirsiniz. O sisteme en iyi bunlar gider sanırım.

(Edit)
Witcher 1 ve 2 de oynayabilirsiniz.

Veya oyunları oynamayıp web sitesi açın belki gelir elde edip bilgisayar alırsınız doların durumu belli zaten 45k reklam gösterimine 200 dolara yakın para veriyordu sanırım.

Hocam Far Cry 2 kötü değildir oynanır ama biraz yavan kalıyor. Yani harita büyük ama o kadar mesafe gidip 3-4 adam vurup çıkmak sıkabiliyor.

Eğer sisteminiz kaldırıyorsa Borderlands veya Borderlands 2 önerebilirim, Red Faction: Guerrilla önerebilirim,

Geri
Yukarı