Far Cry 3 Donma Sorunu

Mr_bıyık

Kilopat
Uplay'den Far Cry 3 aldım. Oyuna girdikten 10 dakika geçtikten sonra ekran donuyor, hoparlörden uzun tiz bir ses çıkıyor. Ve öyle kalıyor. Çözümünü bir türlü bulamadım.
Sistemim ;
İşlemci: AMD Ryzen 2600x
RAM: 16 GB RAM
Ekran kartı: RX590 Nitro 8 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Uplay'den Far Cry 3 aldım. Oyuna girdikten 10 dakika geçtikten sonra ekran donuyor, hoparlörden uzun tiz bir ses çıkıyor. Ve öyle kalıyor. Çözümünü bir türlü bulamadım.
Sistemim ;
İşlemci: AMD Ryzen 2600x
RAM: 16 GB RAM
Ekran kartı: RX590 Nitro 8 GB
Sadece Far Cry 3 oynarken mi oluyor ?

Sadece farcry da bu sorun mevcut crysis 3 witcher 3 dmc 5 ultra rahatlıkla oynuyorum csgo hiç bir sıkıntı yok anlamadım gitti. 500w 80+ plus high power güç kaynağı hayır herhangi bir işlem yapmadım anlamam da zaten İşletim sistemi windows 10 1803 sürümü en son
Sadece Far Cry 3 oynarken mi oluyor ?
Güç kaynağınız nedir? Ekran kartına veya işlemciye O.C. yaptınız mı? İşletim sistemi sürümünüz nedir? Bunları belirtin lütfen.
Sadece farcry da bu sorun mevcut crysis 3 witcher 3 dmc 5 ultra rahatlıkla oynuyorum csgo hiç bir sıkıntı yok anlamadım gitti. 500w 80+ plus high power güç kaynağı hayır herhangi bir işlem yapmadım anlamam da zaten İşletim sistemi windows 10 1803 sürümü en son

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı