Far Cry 3 teorileri

Güzel yazmışsın, eğer amaçları bu ise geçebilir. Far Cry 3'ü bitirmiştim ama uzun zaman olduğu için Hoyt Volker karakterini unutmuşum. Bu ikili arasında derken yani, Jason'nı Far Cry 6'da görürüz mü diyorsun? Çünkü Jason'nın babası zengin biriydi ve Far Cry 6 şehirde geçiyor, belki Hoty Volker'ı bile görebiliriz, aklıma bir sürü şey geliyor. Hatta dediğin gibi Far Cry 6'da Vaas dönüşebiliriz ve hikaye Rook adasına doğru devam eder, hiç belli olmaz.
Jason'u görebiliriz diye düşünüyorum. Ama biraz zor gibi. Oyun Brezilya civarlarında bir adada geçecek galiba. Jason California'lıydı. Bir de Rook adaları dünyanın öbür ucunda kalınca ümidim azaldı biraz. Babası hakkında bir bilgim yok. Mantar görevinde Grant kardeşlerine bakacağına söz veriyordu babasına sadece. Bir de aklıma iki şey daha geldi. Dennis karakterini Diego veya onun babası olabilir. Uçuk kaçıyor ama ihtimal var. Özellikle Diego. Çok benzettim ikisini. Bir de oyunun kötü sonunda Jason'un doğacak çocuğu ile ilgili bir şeyler de olabilir 2021'i bekleyeceğiz galiba. Yeni bir fragman daha gelse keşke.

Kafamı çok karıştırdın gerçekten, hele bi' Far Cry 6 çıksın, oynayalım, zaman her şeyi gösterecek bize. Anlattıklarının hepsi bana mantıklı geliyor, bence Ubisoft oyuncuları üzmemeli artık oynanışı ve hikayeyi biraz değiştirmeli ve o eski Far Cry ruhunu geri kazandırmalı. Artık kendini tekrar etmeyen bir Far Cry, Vaas olarak oynadığımız bir Far Cry hayal ediyorum.

Kafamı çok karıştırdın gerçekten, hele bi' Far Cry 6 çıksın, oynayalım, zaman her şeyi gösterecek bize. Anlattıklarının hepsi bana mantıklı geliyor, bence Ubisoft oyuncuları üzmemeli artık oynanışı ve hikayeyi biraz değiştirmeli ve o eski Far Cry ruhunu geri kazandırmalı. Artık kendini tekrar etmeyen bir Far Cry, Vaas olarak oynadığımız bir Far Cry hayal ediyorum.
Ah, keşke Ubisoft müşterilerine önem verse. Aslında pek güvenmiyorum da. 2 senede çok iyi bir şey çıkamaz diye düşünüyorum. Bir sene daha geciktirip daha iyisini yapsalar daha iyi olur bence. Dying Light 2 de normalde çıkması gerekirdi ama adamlar daha iyisini yapmak için erteledi. Ubisoft böyle bir şey yaparsa daha çok kazanacaktır. Bir de Türk oyunculara da önem vermeleri lazım. Kafanızı karıştırdıysam özür dilerim. Oyun çıkınca bunları daha iyi tartışabiliriz.

Kafanızı karıştırdıysam özür dilerim. Oyun çıkınca bunları daha iyi tartışabiliriz.
Yok canım bunun özür dilemene gerek yok ki, gayet güzel konuşuyoruz, oyun çıkınca daha güzel bi' şekilde konuşuruz, heyecanla bekliyorum, umarım Ubisoft bizi üzmez. Türkçe fragman başlıkları beni heyecanlandırdı, güzel bi' atılım bekliyoruz bakalım.

Dying Light 2 bomba bir oyun olacak zaten onu biliyoruz, Dying Light'ın ilk oyunu hala çok fazla oynanıyor ve günümüz oyunlarına taş çıkartıyor. Erteleme işi şöyle, malum virüs yüzünden film sektöründe de çok fazla proje ertelendi ama DL 2'de ki erteleme işini bilmiyorum eğer öyleyse, takdiri hak ediyorlar, Dying Light kaliteli bir oyun zaten.

Yok canım bunun özür dilemene gerek yok ki, gayet güzel konuşuyoruz, oyun çıkınca daha güzel bi' şekilde konuşuruz, heyecanla bekliyorum, umarım Ubisoft bizi üzmez. Türkçe fragman başlıkları beni heyecanlandırdı, güzel bi' atılım bekliyoruz bakalım.

Dying Light 2 bomba bir oyun olacak zaten onu biliyoruz, Dying Light'ın ilk oyunu hala çok fazla oynanıyor ve günümüz oyunlarına taş çıkartıyor. Erteleme işi şöyle, malum virüs yüzünden film sektöründe de çok fazla proje ertelendi ama DL 2'de ki erteleme işini bilmiyorum eğer öyleyse, takdiri hak ediyorlar, Dying Light kaliteli bir oyun zaten.
Hayırlısı olsun. Sistemi de toplayınca basıcam parayı gömülcem oyuna çok istiyorum oynamayı, öyle böyle değil.

Dying Light demişken oyun mekanikleri gözüme aynı gibi geldi. Umarım daha güzel yaparlar. Bir de şu kelebek etkisi olayı. Her seçim hikayeyi değiştiriyor. O da çıkınca onu da farklı farklı bitiririz artık.

Öncelikle gittiğim için kusura bakmayın. Diego Vaas'a benziyor ama isimleri farklı. Ama öyle olsa da Diego'nun bir kız kardeşi olması lazımdı. Vaas ile Citra kardeştiler çünkü. Ya da fragmandan gördüğümüz bu kadarıdır. Bir de oyunun aynı tropik adada geçmesi gerekmez miydi?
@Vaas Montenegro
Hocam Sanırsam Vaas adaya sonradan geliyordu ama emin değilim hep adada olduğunu da söyleyebilirim tam hatırlayamadım.Ubisoft bunu bence herkes Vaas'ı seviyor diye Diego'yu Vaas'a benzer yaptı 6 iyi satılması için bence bir alakaları yok Diego ile Vaas arasında.
Telefondan yazıyorum şuan ve zorluyor beni yazmak.PCye geçince tüm mesajları değerlendirip yazıcam hocam.Diegonun Citra adında bir kardeşi olduğunu öğrenirsek Vaas olduğunu anlayabiliriz.Dediğim gibi Pcye geçince ayrıntılı bir mesaj yazacağım hocam :).

Son düzenleme:
Hocam ilk oyunun normal versiyonunu oynayın sonra deluxe edition oynayın grafik farkı bile geldiği söyleniyor.3 ve ya 5 yeni hayvan ve bir o kadar da silah getiriyor ayrıca Hurk görevlerini açıyor ve sağ kola dövme getiriyor.Multiplayerde de güzel ayrıntılar veriyordu ateşli ok gibi silahtır dövmedir yine bir şeyler veriyordu.Hurk görevlerini oyunu %100 bitirince oynayacağım spoiler vermeyin :D.Hocam 2 saat fazlaymış oyunun dosyalarından oynamamanız lazımdı.20 fps yazan yer Uplay'in kendi FPS sayacı mı? Ben o sayaca güvenmiyorum.Bana 25 fps yazıyor yok 15 fps yazıyor ama çoğu şey yüksekte hiç kasma hissetmiyorum sanki 60 FPSde oynuyormuşum gibi hissi.Keşke ayarlarla oynamasaydınız.Özellikle multiplayerde grafikleri full düşüğe alıyorum FPS önemli olduğu için 0 kasma,sanki 120 FPS :D.Oyunu isterseniz 0'dan silin her şeyini ama save dosyaları önemliyse yedeğini alabilirsiniz sonra bana savelerim gitti demeyin :D.Daha yazacaklarım vardı ama unuttum hatırlarsam yazarım :D.Açtığınız konunun linkini atarsınız.
Hocam konuya hoşgeldiniz. Deluxe ile normal arasında bir grafik farkı fark etmedim pek. Yeni hayvan ve silahlar gözüme battı. Silahlar 4 tane hocam. Biri ateşli ok, biri m-700'ün gelişmiş hali, biri Far Cry 4'deki işaret fişeğinin av tüfeği modeli sonuncu ise tek atan pala. Hurk görevlerinden 2 tane görevim vardı. Bir de 2 tane tesis görevi vardı. Spoiler vermek istesem de vermeme çünkü alt yazılardan bir şey anlamadım. Ayak işçiliği yapıyoruz aslında. FPS sayacı Steam'in kendi sayacını kullanıyorum. Ayarlarla oynamasam hiç oynayamazdım. Çok düşük FPS alıyordum. Kasma donma yapmadı hiç. Saveler kaç defa gitt bir bilseniz. Silip yüklemek fayda değil. Oyunun grafik configini silmek lazım sadece. Dövme bence fasa fiso. Sadece sağ kola bir dövme daha veriyor. Sadece kozmetik. Oyunu %80 ile kapatmıştım. 250 biblo mu ne vardı. Bul bul ömür yetmez hocam.

Hocam konuya hoşgeldiniz. Deluxe ile normal arasında bir grafik farkı fark etmedim pek. Yeni hayvan ve silahlar gözüme battı. Silahlar 4 tane hocam. Biri ateşli ok, biri m-700'ün gelişmiş hali, biri Far Cry 4'deki işaret fişeğinin av tüfeği modeli sonuncu ise tek atan pala. Hurk görevlerinden 2 tane görevim vardı. Bir de 2 tane tesis görevi vardı. Spoiler vermek istesem de vermeme çünkü alt yazılardan bir şey anlamadım. Ayak işçiliği yapıyoruz aslında. FPS sayacı Steam'in kendi sayacını kullanıyorum. Ayarlarla oynamasam hiç oynayamazdım. Çok düşük FPS alıyordum. Kasma donma yapmadı hiç. Saveler kaç defa gitt bir bilseniz. Silip yüklemek fayda değil. Oyunun grafik configini silmek lazım sadece. Dövme bence fasa fiso. Sadece sağ kola bir dövme daha veriyor. Sadece kozmetik. Oyunu %80 ile kapatmıştım. 250 biblo mu ne vardı. Bul bul ömür yetmez hocam.
Yani hocam kişiden kişiye değişiyor ben crackli oynarken o kadar çok aynı şeyleri yaşadım ki deluxe edition benim için nimet gibiydi yeni hayvanları görünce silahları dövmeyi görünce çok mutlu olmuştum :D.Biblo bulmak çok zor hele de su altındakiler köpek balığı korkusundan zorla alınıyor,60 metrelik çukura girdiniz mi hocam o suyun altındaki bibloyu almak için? alırken basınç sanki benim beynimdeymiş gibi hissettim bir şey bir anda saldıracak diye :D.Şimdi diğer mesajları okuyup cevaplandırayım :).

Yani hocam kişiden kişiye değişiyor ben crackli oynarken o kadar çok aynı şeyleri yaşadım ki deluxe edition benim için nimet gibiydi yeni hayvanları görünce silahları dövmeyi görünce çok mutlu olmuştum :D.Biblo bulmak çok zor hele de su altındakiler köpek balığı korkusundan zorla alınıyor,60 metrelik çukura girdiniz mi hocam o suyun altındaki bibloyu almak için? alırken basınç sanki benim beynimdeymiş gibi hissettim bir şey bir anda saldıracak diye :D.Şimdi diğer mesajları okuyup cevaplandırayım :).
Mavi yaprakla ile şırınga yapıp dalmıştım. Yoksa nefes yetmiyor. Onu almıştım evet. Oyunda pek korkmadım. Sadece ejder hançerini ararken bir çukura atlıyorduk, orada bir timsah çıkmıştı. Affedersiniz ödüm bir şeyime karışmıştı. Ani saldıran camışlardan nefret ediyorum.

Vaas olarak oynadığımız bir oyun harika olurdu ama onun deliliğini ve aynı zamanda zeki oluşunu bize hissettirmesi gerek.
Mavi yaprakla ile şırınga yapıp dalmıştım. Yoksa nefes yetmiyor. Onu almıştım evet. Oyunda pek korkmadım. Sadece ejder hançerini ararken bir çukura atlıyorduk, orada bir timsah çıkmıştı. Affedersiniz ödüm bir şeyime karışmıştı. Ani saldıran camışlardan nefret ediyorum.
Ben şırıngasız daldım hocam ekran karara karara :D.Ben biraz sulardan korkuyorum oyunlarda :D.
Jason'u görebiliriz diye düşünüyorum. Ama biraz zor gibi. Oyun Brezilya civarlarında bir adada geçecek galiba. Jason California'lıydı. Bir de Rook adaları dünyanın öbür ucunda kalınca ümidim azaldı biraz. Babası hakkında bir bilgim yok. Mantar görevinde Grant kardeşlerine bakacağına söz veriyordu babasına sadece. Bir de aklıma iki şey daha geldi. Dennis karakterini Diego veya onun babası olabilir. Uçuk kaçıyor ama ihtimal var. Özellikle Diego. Çok benzettim ikisini. Bir de oyunun kötü sonunda Jason'un doğacak çocuğu ile ilgili bir şeyler de olabilir 2021'i bekleyeceğiz galiba. Yeni bir fragman daha gelse keşke.
Hocam bence Citra Jason'un çocuğu doğurmaz yani bir şekilde bir şey yapar doğmaz o çocuk.
Bir yan görevde adamın biri "bu göle girenler çıkamıyor bir araştır"dedi sonra mağaraya girerken timsah yoktu çıkarken timsah vardı ilk oynadığımda çıkarken timsaha yakalandım,bir irkildim :D.(Spoiler vermişsin demeyin çok önemsiz bir görevdi zaten :)).Camışlardan arkanıza bakmadan koşun yetişemiyorlar hocam ama ani farketmeden saldırınca dediğiniz gibi yere atıyorlar kalkınca koşmaya fırsat bırakmadan bir tane daha kafa atıyorlar can barımız 2 taneyse direk ölüyorduk :D
@Blacksidemre Hocam yeni teori bulalım hadi,hani konuşacaktık :D.Benim aklımda bir sürü teori vardı gitti kafamdan :/.
Bu arada Vaas 1985 Rook Adası doğumlu,eski rakyat üyesi.Hoyttan korkuyor.Gerçekten öldüğü yapımcılar tarafından doğrulanmış.Jason'un içinde tekrar doğduğunu yani Jason'un Vaas'a dönüştüğünü zaten biliyorsunuzdur.1.75 boyunda 84 kilo.Yeşil gözlü.Uyuşturucu bağımlısı.Şu kırmızı mağaradaki ilaçları yuttuysanız olayları biliyorsunuzdur,DJ Doug vardı bize adaya atlamamızı söylüyordu,tahmin ettiğim gibi Vaas'ı adamı çıktı.Yine o hapları içtiğinizde bir Bob Marley şapkalı eleman var adı Vinceny Salas,Vaas tarafından öldürüldü,biz kafesteyken de zaten '' arkadaşınıza yaptığım gibi sizi de mi doğruyayım?'' diyordu,bu sözü sonradan eklendi aslında biz Medusa'da onu kurtaracaktık ama sonradan eleman oyundan çıkartılmış ve Vaas'ı sözlerine bu eklenmiş.Normalde kaslı dev gibi bir eleman olacakmış ama Michael Mando'dan ilham alıp bu haline döndürmüşler.Ama dev karakterden sonra da yüzü ve vücudunun üst kısmı yanık birini düşünmüşler,dediğim gibi en son bu halini almış.Deliliğin Tanımı Albert Einstein'ın sözünden ilham alındı İngilizceden iyi çevirdim baya bir şey,bazılarını kendim farketmiştim.Bazo teorilere göre Vaas Jason'u bilerek öldürmüyor hep bir kaçış yolu Bırakıyor.Buyurun hocam lütfen hepsine tek tek cevap verin :).Benim kadar bir Far Cry 3 karakter geçmişi geleceği araştırmacısı bir siz varsınız sanırım :D
Ben art arda mesaj attığım için hepsi düzenleme olarak geçmiş :D.
@Blacksidemre

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı