Far Cry 3 vs 4

Şimdi neyi sevdiğine bağlı indiana jones tarzı ise 4 oyundan zevk almak istiyorsan 3ama bana sorarsan ikisini de deneyim et çok güzel düşüyorlar artık indirimde.

İndiana jones değildi neydi adı unuttum Afrika tarzı işler, indiana jones değil.

4. oyunda Pagan Min karakterini beğendim gerisi biraz fıs geldi, özellikle hikayenin ve ana karakterin işlenişi çok kötüydü. Oyunun %95'inda aşırı yavaş bir şekilde ayak işleri yapıp yan karakterlere hizmet ediyoruz, son %5'lik kısımda tam "hah, hikaye biraz açılmaya başladı" dediğimiz anda bir bakıyoruz damdan düşercesine oyun bitmiş.

Başlıktan da görüldüğü üzere Far Cry 3'ü yıllar önce biraz oynamıştım zamanına göre güzel gelmişti ama Far Cry 4'ü hiç bilmiyorum hangisi daha zevkli sizce?

Vallahi ikisi de bayağı iyi ama bence Far Cry 4

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yetmez mi

Başlıktan da görüldüğü üzere Far Cry 3'ü yıllar önce biraz oynamıştım zamanına göre güzel gelmişti ama Far Cry 4'ü hiç bilmiyorum hangisi daha zevkli sizce?

Aslında her Far Cry aynı, bir yere git keşfet adam öldür ele geçir falan falan.

Far Cry 3 oynamadıysan Far Cry 4 oyna. Daha iyi grafiklere sahip Far Cry 3 oynamış olursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…