Çözüm Far Cry 4 Siyah Ekran Hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bilgehan Çakır

Hectopat
Daha fazla  
Far Cry'a girdiğimde siyah ekranda kalıp duruyor. 2 gündür uğraşıyorum ne yapmalıyım? Update falan hepsini kurdum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Korsan oyuna destek vermiyoruz ama bu sorunun korsan veya Crack ile alakası yok (şimdilik). Sorun orijinal sürümde de var ve Ubisoft fena çuvallamış durumda. Sorunu çözmek için 1.0.4.0 yaması çıkacak. Biz de oyunu testlerde kullanacaktık ama patates oldu.

Yakında bu hatadan yakınan çok kişi olacak korsan oyunlarını güncellemedikleri ya da güncellemeyi bilmedikleri için. Oyunların korsan kullanılmasına karşıyım ama oyunu 179 TL'ye satan Ubisoft ve buna neden olan Aral'ın batmasına hiç üzülmem.

Hayatımda ilk defa bir Call of Duty aw, iki Farcry 4`ü orjinal aldım ikiside hatalı çıktı. Peki Recep Bey bu işin bir çözümü yok mu? Cod işlemci hatası, bu siyah ekran verdi. Oyun oynansa içim gam yemez ama verdiğim paraya acıdım.

Hort olacak özür dilerim ama bilgilendirmek için yazmam gerektiğini düşündüm ben oyunu aldım dünden beri siyah ekran da kalıyor indirimde 50 lirayken almıştım ubisoft'a yazdım fakat adamlar hep klişe cevaplar veriyor güvenlik duvarını kapat gibisinden hatta bitanesi extreme injector programıyla oyunu açmamı bile tavsiye etti :D uzun lafın kısası içinde ubisoftun geçtiği hiç bir şeyi almayın aldırtmayın paranıza yazık
extreme injector işe yaramıyor bu arada onu da ekleyeyim de

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı