Far Cry 4 Siyah Ekran Sorunu

Oyun korsan değil ise ekran kartı driver güncellemelerini yapmanızda fayda olacaktır. Oyun korsan ise sosyal'de korsana destek yok maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer CPU'nuz çift çekirdekli ise açmaması normal. Ekran kartınız da minimum sistem gereksinimlerini karşılamıyorsa yine siyah ekran verebilir bu yüzden sisteminizi bizimle paylaşmanız gerek.(Oyunun orijinal olduğunu varsayıyorum)

Moderatörlerimiz ne güzel çalışıyor öyle, aman nazar değmesin. Ne cevap verelim şimdi biz bu soruya? Soru bile değil öyle acayip bi' cümle.

Moderatörler kahin mi? Konuya kafamıza göre sistem özellikleri mi ekleyelim ne istiyorsunuz? Soruyu soran böyle sormuş, moderatör de onaylamış.

Moderatörler kahin mi? Konuya kafamıza göre sistem özellikleri mi ekleyelim ne istiyorsunuz? Soruyu soran böyle sormuş, moderatör de onaylamış.
Karşılıksız yardım iyidir, hoştur ama böyle soruya da bi' cevap verilmez. Onay butonu olduğuna göre onaylamama butonu da vardır, ona basarlar, olur biter.

Karşılıksız yardım iyidir, hoştur ama böyle soruya da bi' cevap verilmez. Onay butonu olduğuna göre onaylamama butonu da vardır, ona basarlar, olur biter.

Soruyu açanın yaşını tahmin etmek zor değil. Öğreteceğiz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı