Far Cry 4 Steam orijinal versiyon açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Yalquzaq

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar değerli Technopat okurları;
Oyunu bundan aylar önce satın alıp 90 dakika sorunsuz oynadım ve normal bir şekilde "Save" alıp kapattım. Ardından oyuna ne yaptıysam giremedim forumlarca sonuç aradım fakat bulamadım, Technopat'ta ne kadar konusu varsa okudum ve denedim yine de bir sonuç alamadım ve oyunu 2 gün şartını geçirmemek için iade edip Far Cry 4 hevesimi kursağımda bıraktım. Aylar sonra dün inanılmaz indirimi görünce dayanamadım ve hemen satın aldım fakat yine aynı hata ile karşılaştım ve oyunum eski kayıtları silsem bile açılmadı maalesef.
Sorunum;
Oyunu çalıştırıyorum ve küçük ekranda Far Cry 4 giriş penceresini görüyorum ve oyun tekrar kapanıyor. Sizlerden dileğim bu hatayı daha önce yaşadıysanız ve çözüm yolu biliyorsanız uz. Sistem özelliklerim imzam mevcuttur ve biliyormuş gibi yapanlar yazıp da ne beni ne de kendini yormasın lütfen, saygılarımla.

Bende geçenlerde indirimde almıştım. İlk oyunu açtıgımda aynısı oldu. Küçük ekran geldi kendi kendine kapandı fakat tekrar açmaya çalıştığımda sorunsuz açılmıştı. Nedeni nedir bilemiyorum malesef. Umarım sorunu çözersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı