Far Cry 6 açılıyor ama oyuna başla deyince kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

MrKuym

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16gb ram
Ekran kartı
RTX 3070
Far Cry6 aldım 6-7 saat oynadım, oyunda mod trainer yaptım yine akıcı bir şekilde oynadım. Bir gün oyuna yine girdim ve ve oyuna devam et seçeneğine tıkladım oyun yükleme ekranına girdi ve birden kapandı :(

NOT: Oyunun içindeki Benchmarka tıklayınca bile açılmıyor oyunun ana menüsünde istediğim gibi gezebiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki oyun dosyalarında bir sorun oluşmuştur. Dosya kontrolü seçeneği yoksa eğer silip yeniden kurmak belki sorunu çözebilir. Bende de benzer sistem var, mesela bu mod trainer dediğin ne bilmiyorum. Belki o yaptığındandır.

Oyun kapandıktan sonra sol Windows işaretine sağ tıklayıp olay görüntüleyicisi açıp Windows günlüklerindeki sistem kısmında "uyarı" yazan bir şey var mı?

Hayır yok.
Belki oyun dosyalarında bir sorun oluşmuştur. Dosya kontrolü seçeneği yoksa eğer silip yeniden kurmak belki sorunu çözebilir. Bende de benzer sistem var, mesela bu mod trainer dediğin ne bilmiyorum. Belki o yaptığındandır.

Oyunu silip bugün tekrar yükledim aynı sorun devam ediyor.
Ve trainer bir çeşit hile gibi bir şey oyunda yüksek zıplama gibi şeyler sağlıyor ama ilk başta oynayabiliyordum.
Process Monitor ile rapor çıkardım ama pek anlamadım. Raporu kaydetim bakabilecek ilgili kişiye atabilirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı