Çözüldü Far Cry 6 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Aydın Şahin

Attopat
Daha fazla  
Hocam merhaba Process Monitor ile videoda anlattığınız işlemleri yaptım fakat sorunu bulamadım. Hataların bir çıktısını aldım incelerseniz sevinirim. İşi çalışmalar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba, oyunun kurulu olduğu yerdeki bin_plus klasörünün içindeki dosyaları bin klasörünün içine atıp oyunu yönetici olarak çalıştırdım ve oyun açıldı. Teşekkür ederim.
Öncelikle Technopat Sosyal'e hoş geldiniz. İyi vakit geçirmenizi dileriz. Sorununuza gelecek olursak da bana kalırsa sorunun kaynağı bir USB aygıtı. Bilgisayara bağlı USB ses kartı, USB Wi-Fi cihazı ya da kablosuz fare adaptörü var mı acaba? Hangisi varsa onları çıkartıp tekrar denemenizi rica edeceğim. Çözümü denedikten sonra da sorunun çözülüp çözülmediği hakkında bir geri dönütte bulunursanız sevinirim. İyi günler, kolay gelsin.

Merhaba, oyunun kurulu olduğu yerdeki bin_plus klasörünün içindeki dosyaları bin klasörünün içine atıp oyunu yönetici olarak çalıştırdım ve oyun açıldı. Teşekkür ederim.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı