Far Cry 6 Türkçe yama önerisi

Çok teşekkürler dostum, ben mouse ve klavye ayarlarını sanırım tam yapamadım, veya karıştırdım bozuldu, akşamdan bu saate kadar onunla uğraşıyorum, E tuşu ile kancayı atıyorum farenin sol tuşu ile tırmanmam gerekirken bu tuş görev yapmıyor, hangi tuş yapar diye klavyenin tüm tuşlarını tek tek denedim yine olmadı, acaba farenin tuşumu arızalandı düşüncesi ile oyundan çıktım, baktım bilgisayarda tuş sorunsuz çalışıyor, tekrar oyuna girdim klavye ayarlarını resetledim yine olmadı
Yarın sizce uygun gördüğün bir saate Team Viewer ile çözebilir miyiz?
Veya ben bu oyunu silip yeniden yüklesem Yama gider mi ?
Hayır gitmez, bağlanıp bakabiliriz de, ikisi de uygun.

Ne kadar iyisin, inan bu gece kafama taktım saat 02 de yattım ne yaptıysam olmuyor. Ekran kartım Nvidia GeForce 960 olduğu halde herşey normaldi, o dün sabah tan sonra böyle oldu, ayarları düşürdüm yine değişmedi, lütfen yardım et. Hazır olduğunda telefon et birlikte Tem Viewer ile bakalım.
Ne kadar iyisin, inan bu gece kafama taktım saat 02 de yattım ne yaptıysam olmuyor. Ekran kartım Nvidia GeForce 960 olduğu halde herşey normaldi, o dün sabah tan sonra böyle oldu, ayarları düşürdüm yine değişmedi, lütfen yardım et. Hazır olduğunda telefon et birlikte Tem Viewer ile bakalım.
Değerli can dostum, sorunu çözdüm, teşekkürler.

Ne kadar iyisin, inan bu gece kafama taktım saat 02 de yattım ne yaptıysam olmuyor. Ekran kartım NVIDIA GeForce 960 olduğu halde her şey normaldi, o dün sabahtan sonra böyle oldu, ayarları düşürdüm yine değişmedi, lütfen yardım et. Hazır olduğunda telefon et birlikte Tem Viewer ile bakalım.

Değerli can dostum, sorunu çözdüm, teşekkürler.

Merhaba,
Sevgili dostum, posta adresine bir şeyler yazdım, okur ve cevaplarsan çok sevinirim.
Teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı