Far Cry Primal Uplay'de 25 TL

Far Cry 3 mekaniklerini kaç yıldır kullanıyorlar. Konsept değiştirmek dışında bir yenilik getirmediler. Özellikle yapım Taş devrinde geçtiği için silah çeşitliliği az sayılır. Bu yüzden kendini bir noktadan sonra tekrar ederek sıkıcı hale geliyor. Outpost - Bölge Kilidi - Nesne Toplama gibi sıkıcı yan görevler ile uğraşmak isteyen kullanıcılar satın alabilir.
Mekanikler güzel ama 🙃

Teşekkürler. EpicGames ten aldım oyunu sayenizde ucuza geldi. Keşke Far Cry 3 daha ucuz olsaydı. Apex sürümü aldım Uplay de Ultra HD pack görünüyor DLC yanda da Wenja alır mısın diyor garip.
Bende o yüzden sormuştum bende de aynı şekilde gözüküyor.
Hesap detaylarından bakınca dlc ler görünüyor uplay de.
Hesap detaylarından bakınca DLC içerikleri görünüyor ama DLC oyuna yüklü değil görünüyor Uplay oyun sayfasında. Bu işin bir çözümü var mı?

Hesap detaylarından bakınca DLC içerikleri görünüyor ama DLC oyuna yüklü değil görünüyor Uplay oyun sayfasında. Bu işin bir çözümü var mı?
Oyun içinde dlc lerin keylerini denedim zaten yüklü diyor. Kendi düşünceme göre steam en iyi platform her şey açık ve net bi şekilde anlaşılabiliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı