Fare imleci oyundayken farklı bir işlem nasıl yapılır?

ÖylesineBiri01

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, başlık biraz garip ama nasıl açıklayacağım bilemedim. Şimdi şöyle söyleyeyim, Roblox'ta bir clicker kasılma oyununda Auto clicker ile kasıyorum ama video izleyemiyorum ya da başka şeyler yapamıyorum acaba Roblox'ta hem clicker kasılırken hem de video vs izleyip yapabileceğim bir program vs var mı?

Merhaba arkadaşlar, başlık biraz garip ama nasıl açıklayacağım bilemedim. Şimdi şöyle söyleyeyim, Roblox'ta bir clicker kasılma oyununda Auto clicker ile kasıyorum ama video izleyemiyorum ya da başka şeyler yapamıyorum acaba Roblox'ta hem clicker kasılırken hem de video vs izleyip yapabileceğim bir program vs var mı?

Hile yapmanın bedeli diyebilir miyiz hocam? (!) Şaka bir yana sanal makineden yapmayı deneyebilirsiniz.

O dediğin şeyi anca 2. ekran ile yapabilirsin. Önünde oyun açık 2. ekranda video açık olacak şekilde.

Şunu da deneyebilirsin, olur mu emin değilim. Oyunu ayarlardan tam ekran değil de pencereli yap çözünürlüğü küçült ekranın yarısınıda video olarak kullanmayı dene.

Geri
Yukarı