Çözüldü Fare kendi kendine kayıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

birüye2023

Centipat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Farem sabit durduğu zaman hafif kayıyor ben hareket ettirince düzeliyor. Mouse pad kullanmıyorum. Zemana AntiMalware, Malwarebytes, Spy Hunter 5, Avast Antivirüs ve Windows Defender ile virüs taraması yaptım. Windows Defender dışında hepsi bir şey bulmadı. Windows Defender trojan bulmuştu karantinaya al dedim sonraki taramalarımda bir şey çıkmadı. Crack program ve oyun kullanıyorum. Bu normal mi?

Çözüm
Bir kişi söylemiş zaten herkes neden linçliyor arkadaşı? Sorunun virüs ya da cracklerden kaynaklandığını düşünmüyorum. Mouse altını gözlük mendili ile temizledikten sonra mousepad ile kullanmayı deneyin. MousePad kullanılmadığı durumlarda optik sensör titreme yapabiliyor.
muhtemelen yüzeyin uyumsuzluluğundandır çünkü ben mouse u ters çevirdiğimde hiçbir zaman kaymadı hareket etmedi. Yani mouse pad kullanmalıyım ve bu sitede crackli program ve oyun kullandığımı söylememeliyim yoksa linç yerim. Hepinize teşekkürler...

muhtemelen yüzeyin uyumsuzluluğundandır çünkü ben mouse u ters çevirdiğimde hiçbir zaman kaymadı hareket etmedi. Yani mouse pad kullanmalıyım ve bu sitede crackli program ve oyun kullandığımı söylememeliyim yoksa linç yerim. Hepinize teşekkürler...
Hocam crack ayıptır, linç yemekte haklısınız.

Bir kişi söylemiş zaten herkes neden linçliyor arkadaşı? Sorunun virüs ya da cracklerden kaynaklandığını düşünmüyorum. Mouse altını gözlük mendili ile temizledikten sonra mousepad ile kullanmayı deneyin. MousePad kullanılmadığı durumlarda optik sensör titreme yapabiliyor.

Çözüm
Hocam sorunu çözdük zaten. Ayrıca herkes linçlemiyor. Sadece korsana desteğin yasak olduğunu söylüyor. Linç kavramını daha iyi araştırın.

teşekkürler. Sorun çözüldü ama yine de söyleyeyim. Mouse 1-1.5 aylık falan yeni.Mouse pad kullanacağım

Geri
Yukarı