Çözüldü Fare mouse padin üzerinde çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

jaydenfugl

Hectopat
Daha fazla  
Selam benim farem 2 gündür çalışmıyor. Mouse pad üzerinde çalışıyor fakat bazı noktalarda çalışmıyor. Çok sinir bozucu bir şey. Lütfen yardım edebilir misiniz?

Çözüm

Mouselar renkli yüzeyleri tam olarak algılayamazlar içindeki sensörlerden dolayı o yüzden öyle olmuştur bazı mouselar algılar ama onlarda çok pahalıdır sana tavsiyem dümdüz siyah bir mouse pad al.
Bazen USB'de öyle yapabiliyor benimki de bazen çalışmıyor USB tak çıkar yapıp bir tanede masaya vuruyorum düzeliyor.

Mouselar renkli yüzeyleri tam olarak algılayamazlar içindeki sensörlerden dolayı o yüzden öyle olmuştur bazı mouselar algılar ama onlarda çok pahalıdır sana tavsiyem dümdüz siyah bir mouse pad al.
Bazen USB'de öyle yapabiliyor benimki de bazen çalışmıyor USB tak çıkar yapıp bir tanede masaya vuruyorum düzeliyor.

Çözüm

Tamam teşekkürler.

Geri
Yukarı