Fare orta tuşu aşşağı yukarı kaydırma yapmıyor

• Konuyu başlatan Barış Şentürk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 4B
B

Barış Şentürk

Ziyaretçi
Geçen gün Windows 10 güncellemesinden sonra bilgisayarda baya bir değişiklik oldu ve bazı dosyalarım ve ayarlarım değişti. En önemlisi fare kullanımında orta tuş aşağı ve yukarı hareket etmiyor, bozuktur diye farklı bir fare ile denedim olmadı, ayarlara baktım olmadı, sistem geri yükleme noktası da yoktu yani çaresiz kaldım.

Everest GMX8 fare. Ayrıca Konu eksik bilgi olduğundan ceza yedim, neresi eksik bilgi anlamadım. Ben bilgi vermedim sorunumu anlattım. Geçen günde yazım hatasından 1 ay ceza yedim.

Yardımcı olabilecek birisi yok mu ? Konu güncel. @MF

Site yöneticilerinin ve sorumluların göstermiş olduğu ilgiye ve uygulamış oldukları alakasız cezalara teşekkür ederim. Sayfanın amacı sorun çözme odaklı değil, yazım yanlış imla hatası büyük küçük harf belki de eksik bilgilere dayalı. Sorumlular sorun çözmüyor sadece yazılan yazıya bakıyor tek cevap veriyor hata varsa sana ceza veriyor. Neyse üyeliğimin silinmesini istiyorum. @Recep Baltaş @MF

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı