Fare ve klavye tavsiyesi

Önerdiginiz farelere baktım hatta logitech ile deneyimim oldu fakat pençe tarzı kullanıyorum fareleri şuan kullandığım everese sgmx7b ve rahatca kullanıyorum sadece fps oyunlarında refleks vermem kötü ağır ve dönmüyor yoksa bir sıkıntım yok
G102 pençe tutuş için uygun ve hafif olduğu için rahatça tepki gösterebilirsin. Eğer ağır bir fare alırsan ani hareket göstermen zorlaşır. Pençe tutuş için büyük fareler yerine daha küçük fare seçmen daha mantıklı bir seçim olur.

G102'i denediniz mi? Esasında pençe tutuş için uygun bir fare. Elinizin boyutu nedir? Son olarak sağel ergonomisine sahip bir fare mi arıyorsunuz? Yoksa simetrik olabilir mi?
Elim 18-20cm civarı büyük biraz ve evet Simetrik tarzda istiyorum,evet burda bir internet cafede var denemiştim tuhaf geldi kalip olarak elimin tam oturmasını istiyorum ve hafif ve rahat olmasını

Elim 18-20cm civarı büyük biraz ve evet Simetrik tarzda istiyorum,evet burda bir internet cafede var denemiştim tuhaf geldi kalip olarak elimin tam oturmasını istiyorum ve hafif ve rahat olmasını

Eliniz neredeyse benim elime yakın.
G102 tuhaf bir şekile sahip seven çok seviyor bazıları ise hiç rahat bulmuyor biraz G303 gibi...

Simetrik şekil olarak;

SteelseriesRival 110/Sensei 310/Zowie FK2/Hyperx Pulsefire Core bu modeller hem pençe hem palm için uygun. Rival 11 ve Hyperx Pulsefire Core en uygun fiyat/performans oranına sahip. Pulsefire genel olarak çok iyi bir fare beni sadece farenin başlangıç kısmında ki dışa doğru olan kıvrım biraz rahatsız etti. Biraz daha bütçe ayırabilirseniz Pulsefire Surge daha iyi bir seçim.
Bütçeniz hangi fiyat aralığında?

Ben Zowie EC2-B kullanıyorum. Eğer CS:GO ya da FPS oynuyorsan şiddetle tavsiye ederim ama Zowie'de şöyle bir fark var. Her model herkese uygun değil. Yani hangi modelin sana uygun olduğu el boyutun ve tutuş şekline göre değişiyor.

Mirliva'nın güzel bir incelemesine denk geldim, çok yardımcı olabilir sana.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Klavye olarak başka tavsiyeniz var mi ? G213 prodigy düşünüyorum
Klavye olarak g213 prodigy veya james donkey 619 dusunuyorum varsa tavsiyeniz dinlerim veya başka klavye tavsiyeleriniz varsa da olur(g213 membram)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı