Farelerin hassasiyet değeri var mıdır?

Bebek Shaun

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Fareye tıklamak için uyguladığımız baskı için belirli bir değer var mı? Bir mouse almıştım ama zor basıyorum tuşuna. Daha az güç uygulayıp basabileceğim bir mouse almak için sadece elimle denemem mi lazım? Baskı değeri tarzı bir değer var mıdır?

Bu dediğiniz şey farelerde kullanılan Switch'lerden kaynaklanıyor. Mesela Omron Switch'ler basımı daha kolaydır ki çoğu farede bunu kullanılır. Fakat huano Switch ise basımı en zor Switch'dir. Zowie hep bu Switch'leri kullanır. Nedeni ise e-spor camiası için fare ürettiğinden basımı en zor Switch'leri koyuyor ki missclick dediğimiz şey daha az olsun (diğer switchlerde de fazla olduğu anlamına gelmiyor yanlış olmasın).

Bu dediğiniz şey farelerde kullanılan Switch'lerden kaynaklanıyor. Mesela Omron Switch'ler basımı daha kolaydır ki çoğu farede bunu kullanılır. Fakat huano Switch ise basımı en zor Switch'dir. Zowie hep bu Switch'leri kullanır. Nedeni ise e-spor camiası için fare ürettiğinden basımı en zor Switch'leri koyuyor ki missclick dediğimiz şey daha az olsun (diğer Switch'lerde de fazla olduğu anlamına gelmiyor yanlış olmasın).

Bana ucuz bir mouse önerir misin? Işıklı falan istemiyorum 20 TL'ye bile olur. Oyuncu mouse da değil. Sadece Minecraft'ta kolay tıklayabileceğim bir mouse.
Bu dediğiniz şey farelerde kullanılan Switch'lerden kaynaklanıyor.

Bir mouseun hangi Switch'e sahip olduğunu nereden anlarım?

Bana ucuz bir mouse önerir misin? Işıklı falan istemiyorum 20 TL'ye bile olur. Oyuncu mouse da değil. Sadece Minecraft'ta kolay tıklayabileceğim bir mouse.

Bir mouseun hangi Switch'e sahip olduğunu nereden anlarım?

Kendine bir bütçe belirle ona gore söylemeye çalışayım. Oyuncu farelerin de hangi Switch kullanıldığı genelde kendi sitelerinde yazar.

Kendine bir bütçe belirle ona gore söylemeye çalışayım. Oyuncu farelerin de hangi Switch kullanıldığı genelde kendi sitelerinde yazar.

Sadece Minecraft'ta kullanacağım için 20-30 TL arası iyi olur. Şuanki farem gayet iyi ama zor basılıyor dediğim gibi. Ayrıca oyuncu faresi olmasına da gerek yok.

Geri
Yukarı