Farenin ışıkları yanıyor ama çalışmıyor

Zeki Fırıldak

Hectopat
Oyun oynarken acayip sinirlendim ve klavyede rastgele tuşlara bastim ve mouse çalismamaya basladi. Orta dugmesini ileri geri yapinca ses kisma acma yapiyor cozum var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavye tuşlarına basarak bir ayar yapmış olabilirsiniz ama hangisi bilmiyorum, hiç yeniden başlattınız mı?

Farenizin modelini internete yazarsanız belki sizinle aynı sorunu yaşayan birini görebilirsiniz, farenin bozulma ihtimali de var ama ses açma kısma işlemi çalışıyormuş.

Başlat + Aygıt Yöneticisi + Fare ve Diğer İşaret Aygıtları bölümünü kontrol et. Orada ünlem "(!)" işareti varsa problem var demektir sürücüsünü yükle düzelir.

Dosya Ekleri

• mousee 1.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 69
Sürücüde sorun yoksa "del" tuşuyla sürücüyü sil. Bilgisayarı yeniden başlatınca kendisi yeniden yükler.

Oyun oynarken acayip sinirlendim ve klavyede rastgele tuşlara bastim ve mouse çalismamaya basladi. Orta dugmesini ileri geri yapinca ses kisma acma yapiyor cozum var mı?
DPI tuşuna 10 saniye basılı tutun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…