Fareyi Bilgisayara Takınca Klavye ve Fare Çalışmıyor

Deq1oN

Decapat
Merhaba arkadaşlar, 2 haftadır yaşadığım bir sorun var. Mouse'ımı bilgisayara taktıktan 10-15 dakika sonra mouse ve klavye çalışmıyor fakat başka mouse taktığımda bu sorun yok. Mouse markası G300S, driverları falan da sildim ama çözemedim. Yardımcı olur musunuz?

Az önce aynısı başıma geldi. Klavye ile mouse dondu birden. Klavyeyi çıkarıp kasadaki usb girişlerine takınca çalıştı ama mouse hala yanıt vermiyor. Mouse başka bilgisayarda da çalışmıyor. Mouse G300S , Klavye de G103. Organize iş yapmışlar gibi bu sorunun üst üste gelmesi de garip.

Az önce aynısı başıma geldi. Klavye ile mouse dondu birden. Klavyeyi çıkarıp kasadaki usb girişlerine takınca çalıştı ama mouse hala yanıt vermiyor. Mouse başka bilgisayarda da çalışmıyor. Mouse G300S , Klavye de G103. Organize iş yapmışlar gibi bu sorunun üst üste gelmesi de garip.
Hala oluyorsa sende bu durum bi çözüm buldum diyebilirim. Saat 1'den beri kullanıyorum hiç gitmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bak bunu bir dene. Denetim masasına gir oradan donanım ve ses de aygıt yoneticisine gir oradan fare ve diğer işaret aygıtlarına gir. Oradaki bütün driverları sil mouse gidebilir bilgisayar düğmesinden kapatırsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı