Çözüldü Farklı diske kurulan RDR2 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MeshAle

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Steam'den RDR 2 aldım, oyun açılmıyor. Steam'in ana kütüphanesi C diskinde ama ben RDR 2'yi D klasörüne yükledim. Açılmama sorunu ondan kaynaklanabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
O zaman diğer diske kurmayı deneyin hocam son çare. Başka bir şey gelmiyor aklıma.
Steam'den RDR 2 aldım, oyun açılmıyor. Steam'in ana kütüphanesi C diskinde ama ben RDR 2'yi D klasörüne yükledim. Açılmama sorunu ondan kaynaklanabilir mi?
Kütüphanenin tanımlı olduğu klasöre yüklemeniz gerekiyor. O klasörü kütüphane olarak ekleyin steam e öyle deneyin.

Mavi ok ile gösterdiğim kısımda oyunun yüklü olduğu yer ekli mi sizde? Yok ise oradaki + ya basıp klasörü doğru şekilde oraya eklemeniz lazım. Eğer orada var ise sorun başka bir şeydir. Dosyaları doğrulamayı deneyin.

Dosya Ekleri

• asd.PNG
    asd.PNG
    341,2 KB · Görüntüleme: 27
Mavi ok ile gösterdiğim kısımda oyunun yüklü olduğu yer ekli mi sizde? Yok ise oradaki + ya basıp klasörü doğru şekilde oraya eklemeniz lazım. Eğer orada var ise sorun başka bir şeydir. Dosyaları doğrulamayı deneyin.
Var ve doğrulamayıda denedim olmadı. İade etmeyide denedim olmadı. 150 TL çöp oldu.

O zaman diğer diske kurmayı deneyin hocam son çare. Başka bir şey gelmiyor aklıma.

Şu anda da onu ypaıyorum zaten oyunu diğer diske taşıyorum.

Hocam sana çok minnettarım 5 gündür uğraştığım RDR 2 açıldı eyvallah.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı