Farklı dosyalar olmasına rağmen dosyaları kopyalamıyorum

umutluyum

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayarımdaki telefon fotoğraf yedeğimi telefona aktarıyordum. 9000 küsur fotoğraf vardı. 7000'lere geldikten sonra çok yavaşladı ben de iptal edip tekrar atayım dedim. Aynı fotoğrafları tespit edince doğal olarak uyarı verdi ben de aynı olanları atla dedim. Böyle yapınca gidiyor ve kopyalama işlemi yapmıyor. Halbuki iki binden fazla fotoğraf farkı var fakat kopyalama yapmıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Bilgisayarımdaki telefon fotoğraf yedeğimi telefona aktarıyordum. 9000 küsur fotoğraf vardı. 7000'lere geldikten sonra çok yavaşladı ben de iptal edip tekrar atayım dedim. Aynı fotoğrafları tespit edince doğal olarak uyarı verdi ben de aynı olanları atla dedim. Böyle yapınca gidiyor ve kopyalama işlemi yapmıyor. Halbuki iki binden fazla fotoğraf farkı var fakat kopyalama yapmıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?
Telefona aktarım yaparken benimde başıma çok geliyor. Telefondaki hepsini silip baştan atın. Ben öyle yapıyordum. Başka bir çözüm bilmiyorum.

Belki de kopyalanma işlemi bitmiştir, eksik fotoğraf var mı, kontrol ettiniz mi?

Hayır 2000'den fazla fotoğraf var daha ama kopyalama yapmıyor.

Telefona aktarım yaparken benim de başıma çok geliyor. Telefondaki hepsini silip baştan atın. Ben öyle yapıyordum. Başka bir çözüm bilmiyorum.

Evet bunu düşündüm fakat zaten 7000 küsur fotoğrafı atmam bile 3 saati buldu tekrar baştan yapmak aşırı uzun sürer.

Geri
Yukarı