Farklı marka klavye ve fare almak

DarkNight_

Hectopat
Benim 2 sorum olacak:

1- Başlıkta da yazdığı gibi farklı marka klavye ve mouse almayı düşünüyorum ama herhangi bir sorun yaratır mı acaba, yoksa aynı marka mı almalıyım?
2-Mouse olarak Rival 600 almayı düşünüyorum, doğru bir karar mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun olmaz iki farklı yazılım kurup kullanmak dışında birşey yapmayacaksın. Aynı marka olmasının tek faydası aynı yazılım altında hepsinin toplanıp, ışıklandırmayı senkronize edebiliyorsunuz. Corsair klavye ile Logitech fare kullanmıştım.

Şu anda: Razer Basilisk mouse, Steelseries Arctis 3 kulaklık ve Corsair K70 Lux klavye kullanıyorum; çok memnunum. Hiç bir sorun olmaz, neden olsun?
Benim biraz ayni marka olmasini istemem yonunde takintim var, o yuzden sordum yoksa zaten farkli marka almayi dusunuyorum suanda da klavye olarak Bende K70 Lux almayi planliyorum,bir sorunun varmi klavyede?

Benim biraz ayni marka olmasini istemem yonunde takintim var, o yuzden sordum yoksa zaten farkli marka almayi dusunuyorum suanda da klavye olarak Bende K70 Lux almayi planliyorum,bir sorunun varmi klavyede?
Kesinlikle yok. Çok memnunum klavyeden. Tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı