Farklı odada bulunan PC modeme kablolu olarak bağlanabilir mi?

Efeck.11

Decapat
Daha fazla  
Şu an modem salonda PC odamda router denedim ama router o mesafeden modeme bağlanmıyor. Modem eskiden odamdaydı.
PC'de kablosuz bağlantı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ethernet kablosu yeterince uzunsa etrafta dolaştırıp kullanabilirsiniz, ancak ne kadar kısa mesafeyse o kadar iyi performans alırsınız.

Uzunluğunu kendine göre belirleyerek LAN CAT6 kablosu satın alabilirsin. Ben 50 metre almıştım, bayağı uzun oluyor ama sen odadan odaya çekeceğin için 15-20 metre yeterli olur gibi. Ya da USB Wireless adaptörler var, onu da bilgisayara bağlayıp direkt olarak Wifi ağına bağlanabilirsin.

Herhangi bir USB Wireless adaptörüne göz atabilirsiniz, online oyunlardaki pinginizi çok etkileyebilir ama sadece internete bağlanmayı kapsıyorsa istediğiniz bu da bir tercih.

Uzunluğunu kendine göre belirleyerek lan CAT6 kablosu satın alabilirsin. Ben 50 metre almıştım, bayağı uzun oluyor ama sen odadan odaya çekeceğin için 15-20 metre yeterli olur gibi. Ya da USB Wireless adaptörler var, onu da bilgisayara bağlayıp direkt olarak Wi-Fi ağına bağlanabilirsin.

Odadan odaya dediğim bir uçtan diğer uca.

Peki elektrik hattını kullanarak priz üzerinden internet aktaran adaptörler olduğunu duydum o mümkün mü?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı