Farklı RAM versiyonu sıkıntı yaratır mı?

XMP1 XMP2 Yok bende hocam.XMP1 var sadece onda kullanıyorum.

WhatsApp Image 2022-02-05 at 11.41.39 (1).jpeg
WhatsApp Image 2022-02-05 at 11.41.39.jpeg

Birinde AMD yazıyor dostlar.Benim sistem AMD.Valla çözemedim.Şimdi BİOS'u güncelledim birde.Ama olsada içime sinmeyecek.İade edeceğim bende.
Arkadaşlar satıcı açılmış ürünü iade alamam dedi ama bakalım öyle açıldığı belli değil aslında ama iade için yollayacağım.Ama niye mavi ekran veriyor anlamış değilim gerçekten.

Son düzenleme:
Trendyol'dan aldığım satıcı ilana Z3200C yazmış. Eğer Z3200C gelse zaten sorun yok. Ama bana gelen RAM E3200C Versiyonu. Bakalım iade şansımı deneyeceğim ama almazlar muhtemelen.

Birde diğer sitelerde bakıyorum hiç versiyon numarası falan yazmamışlar genelde.

Trendyol'dan aldığım satıcı ilana Z3200C yazmış. Eğer Z3200C gelse zaten sorun yok. Ama bana gelen RAM E3200C Versiyonu. Bakalım iade şansımı deneyeceğim ama almazlar muhtemelen.

Birde diğer sitelerde bakıyorum hiç versiyon numarası falan yazmamışlar genelde.
Satıcıyı Trendyola şikâyet edebilir, satıcıyla iletişime geçebilir veya tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz. Sonuç olarak siparişini verdiğiniz ürünle aldığınız ürün farklı.
Versiyon numarası genellikle yazılmaz.

Geri
Yukarı