Farklı RAM'lerin uyumu

özgür007

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar HyperX Fury 8 GB 2133 MHz DDR4 RAM elimde var. Fakat şu anda aynısını maalesef bulamıyorum, buna yakın neler kullanabilirim? Bir 8 GB daha eklemek istiyorum. Yaardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
8 GB RAM daha ekleyebilirsin farklı oldukları için PC kendine 2-3 kere reset atıp açılacaktır. Çok az bir performans kaybı yaşanabilir RAM'lerde.

Mevcut RAM'lerinizin CL (CAS Latency) süresi ne kadar? Bu tür durumlarda 2 belleğin de aynı CL değerine sahip olması önem taşıyor diye biliyorum. Alacağınız bellek şu anki belleğinizle aynı gecikme süresine sahip olsun.

Mevcut RAM'lerinizin CL (CAS Latency) süresi ne kadar? Bu tür durumlarda 2 belleğin de aynı CL değerine sahip olması önem taşıyor diye biliyorum. Alacağınız bellek şu anki belleğinizle aynı gecikme süresine sahip olsun.
CL 14
Şimdi arkadaşlar ben çok teşekkür ederim yorumlar için peki bunun yanına hangi RAM alsam daha iyi olur marka veya model söyler misiniz?
Şimdi arkadaşlar ben çok teşekkür ederim yorumlar için peki bunun yanına hangi RAM alsam daha iyi olur marka veya model söyler misiniz?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı