Fas dünya kupasını kazanabilir mi?

Fas'ın savunması gayet iyi. Ama kontratları da savunması kadar iyidir. O yüzden Fransa kazanmak istiyorsa yakaladıkları pozisyonları harcamamalı. Çünkü Fas'ın kaybedecek hiçbir şeyi yok. Dünkü İngiliz Kane, ayağına gelen fırsatı kaçırdı mesela. Böyle maçlar hataları affetmez. Ronaldo'da elendiğine göre cani gönülden Fas'ı destekliyorum.

Bir ihtimal de olsa şampiyon olabilirler.

Keşke intikamlar sadece spor organizasyonlarında kazanmayla barışçıl alınsa ama intikam genelde pek çok kişinin canının yanmasıyla alınıyor. 21. yüzyıldaki küreselleşmenin bir anda yeniden ayrışma yoluna girmesi yakındır, sonuçları maalesef herkes için sancılı olacak gibi görünüyor.

Katılıyorum modern insanlar böyle düşünür, rekabetler intikamlar spor müsabakaları ile olursa daha iyi olur ancak spor da da fair play da çok önemli kaybeden de kazananın elini sıksa keşke.

Fas'ın savunması gayet iyi. Ama kontratları da savunması kadar iyidir. O yüzden Fransa kazanmak istiyorsa yakaladıkları pozisyonları harcamamalı. Çünkü Fas'ın kaybedecek hiçbir şeyi yok. Dünkü İngiliz kane, ayağına gelen fırsatı kaçırdı mesela. Böyle maçlar hataları affetmez. Ronaldo'da elendiğine göre cani gönülden Fas'ı destekliyorum.

Bir ihtimal de olsa şampiyon olabilirler.

Bende Fas milli takımını destekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı