Fast boot açılmalı mı?

FeritS0

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
𝐒𝐚𝐩𝐩𝐡𝐢𝐫𝐞 𝐍𝐢𝐭𝐫𝐨+ 𝐑𝐱 𝟓𝟕𝟎𝟎𝐱𝐭 𝐁𝐄 𝟖𝐆𝐁 - 𝐢𝟑-𝟏𝟐𝟏𝟎𝟎𝐅 𝟑.𝟑𝟎 𝐆𝐇𝐳 - 𝟐𝐱𝟏𝟔 𝐆𝐁 𝐑𝐚𝐦 𝐆-𝐒𝐊𝐈𝐋𝐋 𝟑𝟐𝟎𝟎 𝐌𝐇𝐳 - 𝟏 𝐓𝐁 𝐌.𝟐 𝐒𝐬𝐝
Anakart
h610m h ddr4
Sistemim M.2 SSD kullanıyor ek olarak SATA SSD var ama Windows 10 M.2'de, ilk açılırken 20 küsur saniyede açılıyor, Fast boot etkin değilmiş BIOS'tan etkin edebiliyorum fakat edince böyle ek ayarlar ortaya çıkıyor bu ayarları ellemeli miyim? Ve Ultra Fast boot diye bir şey de var o nasıl bir ayar? Yardımcı olursanız sevinirim.
Ekran kartım RX 5700 XT GPU zden baktım UEFI destekliyor, benim aklımı karıştıran VGA supports ve SATA seçenekleri, 1 M.2, 1 SATA var all devices mi yapmalıyım last mi?

IMG_20230825_061727.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS'a girmeyi zorlaştırdığı için kullanmayı bıraktım öyle çok çok büyük bir fark yaptığını düşünmüyorum o yüzden şahsi görüşüm açılmasına gerek olmadığı yönünde.

BIOS'a girmeyi zorlaştırdığı için kullanmayı bıraktım öyle çok çok büyük bir fark yaptığını düşünmüyorum o yüzden şahsi görüşüm açılmasına gerek olmadığı yönünde.

Ultra Fast ayarına aldım PC normalde 24 saniyede falan açılıyordu bazen 30'u buluyordu, şu an 19 saniyede açılıyor bir hızlandı gibi, başka önerebileceğiniz bir ayar var mı sistemin hızlı açılması için, M.2 SSD aldım yine de 10 saniyelere ulaşamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı