Fast boot kapatılırsa USB ile BIOS'a girememe sorunu düzelir mi?

okanardal

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul, Beylikdüzü
Arkadaşlar Linux'tan Windows'a geri döndüm, tekrar Linux`a geçeceğim.
Easybcd ile uğraşmak istemiyorum. Fast bootu kapatırsam USB ile BIOS'a girememe sorunu düzelir mi?
Fast boot dediğim bu ayar:

1647016385485.png

?
Ek olarak SSD kullanıyorum.
?
Güncel.
Güncel.

Son düzenleme:
Evet muhtemelen düzelecektir , o seçenek bilgisayarınızı siz kapatsanız da uzun bir süre kapatmıyor(ssd kullanıyorsanız açık kalmasının hiç faydası yok , hatta işlemcinize zararı bile var) , işlemciniz hep arkada çalışıyor haliyle bilgisayarı hiç kapatmamış gibi oluyorsunuz , neden direk deneyip görmediniz ki? :D
Veya "bilgisayarı kapat" seçeneği yerine "bilgisayarı yeniden başlat" seçeneğini de kullanabilirsiniz bu seçenek de işlemciyi kapatıp açar.

Evet muhtemelen düzelecektir, o seçenek bilgisayarınızı siz kapatsanız da uzun bir süre kapatmıyor(SSD kullanıyorsanız açık kalmasının hiç faydası yok, hatta işlemcinize zararı bile var), işlemciniz hep arkada çalışıyor haliyle bilgisayarı hiç kapatmamış gibi oluyorsunuz, neden direk deneyip görmediniz ki? :D
Veya "bilgisayarı kapat" seçeneği yerine "bilgisayarı yeniden başlat" seçeneğini de kullanabilirsiniz bu seçenek de işlemciyi kapatıp açar.

Yine olmadı.
Nasıl düzeltebiliriz.
?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı