Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw filmini izlemek için önceki filmleri izlemek şart mı?

Makaleler
5
Seriyi izlemeyi düşünmesem de, spoiler yemekten nefret eden birisiyim. Uzun zamandır aklımda olan ve ilgimi çeken bir aksiyon filmi ben de izlemeden önce sormak istedim.

Karakterleri tanıma ve ufak tefek olaylar hariç pek bişey katmaz.

Yani bunlar neden düşman diye düşünebilirsin. Ama mutlaka izlemelisin diye bir şey yok bence. Hobbs and Shaw çok ayrı bir kafada ilerleyen bir film. Hızlı ve Öfkeli ile pek alakası kalmamış açıkçası. Bence direkt izleyebilirsin.

Hislerime tercüman olmuşsun.

Hobbs and Shaw farklı bir yapım gibi olmuş. Önceki filmleri izlemezsen bir şey kaybetmezsin.

Çok teşekkürler yanıtlarınız için. En kısa zamanda izliyorum.

Hobbs & Shaw filmi Spin off filmidir. Ana hikayeden bağımsızdır.

Neden böyle bir film yaptılar hızlı ve öfkeli adı altında anlamadım. Hızlı ve öfkeli filmleri ile en ufak bir alakası yok. Önceki filmleri izlemene gerek yok çünkü eski filmlerle alakalı spoiler vs verilmiyor zaten çok değişik bir film. Mutlaka bu filmin de devamı 2-3-4-5 diye devam edecektir adım gibi eminim.

Önceki filmlerle alakası yok. Tek görevi 8. film ile 9.filmi bağlamak, köprü görevi görüyor kısacası ama eğlencesine izlenir. Güzel bir ikili oluyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…