fastPay güvenilir mi?

talhacelik

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Tosla'nın yıllık ATM'den çekim ücreti 300 TL'ymiş. Bu FastPay ile hesabı doğrulayıp Papara'ya para aktarabilir miyiz veya FastPay üzerinden Tosla'dan FastPay'a; FastPay'dan ise Papara'ya para aktarımı yapılabilir mi?

Güvenilir DenizBank'ındır fakat Tosla ile Papara sadece kendi hesaplarınızdan kabul eder sözleşmeli olmadığı sürece.

Güvenilir, katıldığım kampanyalarda sorun yaşamadım. İki ay önce güzel bir kampanya yapmıştı. Para aktarma konusunda banka hesabım haricinde denemediğim için bilgim yok.

Güvenilir, katıldığım kampanyalarda sorun yaşamadım. İki ay önce güzel bir kampanya yapmıştı. Para aktarma konusunda banka hesabım haricinde denemediğim için bilgim yok.

Hocam bende de fastPay var ama para yatırmaya çalistım bugün isleminiz onaylanmadı dedi. Daha önce 3 4 defa yatırdım bir sıkıntı çıkmadı nedenini biliyor musunuz?

Tosladan ya da fastpay'e para yükleyebilirsin. Kart ile para yükle seçeneği vasıtasıyla.

Fastpay'den de paparaya kart ile para yükleme vasıtasıyla para gönderebilirsin. (Papara bu durumda %2 komisyon alıyor.)

Geri
Yukarı