fastPay nasıl?

Vito Skaletta

Hectopat
Yer
Türkiye
Sitesinden bakındım emin olamadığım için yazma gereği duydum.

- Önerir misiniz? Ne kadar memnun kaldınız?
- Aylık/Yıllık kesintisi var mı?
- Online alışveriş sitelerinde veya oyun platformlarında geçiyor mu?
- Banka kartı eklemeden iban ile para gönderim/alım yapabiliyor muyuz?
- Üyelik açtığımızda bizi arayıp teyit, kayıt vs görüşme yapıyorlar mı?
- Sorun yaşadıysanız nasıl çözdünüz? Şubeye gitmek, yetkilileri aramak şart mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
- Önerir misiniz? Ne kadar memnun kaldınız?
Öneririm. Çok memnunum. Papara hesabıma ailemin kartından para atabilmek için kullanıyorum genellikle fastPay'i. Parayı önce fastPay'e, sonrasında Papara hesabıma atıyorum.
- Aylık/Yıllık kesintisi var mı?
Yok.
- Online alışveriş sitelerinde veya oyun platformlarında geçiyor mu?
fastPay, bir kart değil. Para gönderip alabilirsiniz sadece. Online alışveriş yapamazsınız dolayısıyla. Fakat A101 benzeri anlaşmalı marketlerde de fastPay bakiyenizle QR kod okutarak alışveriş yapabilirsiniz (anlaşmalı yerler fastPay uygulamasında yazmakta).
- Banka kartı eklemeden iban ile para gönderim/alım yapabiliyor muyuz?
Yapabilirsiniz.
- Üyelik açtığımızda bizi arayıp teyit, kayıt vs görüşme yapıyorlar mı?
Hayır.
- Sorun yaşadıysanız nasıl çözdünüz? Şubeye gitmek, yetkilileri aramak şart mı?
Sorun yaşamadım. Uygulamada zaten çok yapılacak bir şey yok. Sorun olarak sayılmaz aslında fakat EFT saatleri dışında para gönderimi yapılmıyor, yani FAST sistemi fastPay'de yok. Bunu iş işten geçtikten sonra öğrenmiştim. Bilginiz olsun.
Ayrıca para gönderim ücreti falan da yok.

fastPay, bir kart değil. Para gönderip alabilirsiniz sadece. Online alışveriş yapamazsınız dolayısıyla. Fakat A101 benzeri anlaşmalı marketlerde de fastPay bakiyenizle QR kod okutarak alışveriş yapabilirsiniz (anlaşmalı yerler fastPay uygulamasında yazmakta).
Üçüncü madde cevabınıza göre işime yaramıyor hocam. Ben onu sanal kart olarak kullanacaktım İninal kesinti yapıyor diye alternatif arıyordum. Cevabınız için teşekkür ederim.

Üçüncü madde cevabınıza göre işime yaramıyor hocam. Ben onu sanal kart olarak kullanacaktım İninal kesinti yapıyor diye alternatif arıyordum. Cevabınız için teşekkür ederim.
Ininale alternatif olarak kesinlikle Papara öneririm. Kendim de kullanıyorum, komisyon falan kesmez ininal gibi. Rakipsiz.

Öneririm. Çok memnunum. Papara hesabıma ailemin kartından para atabilmek için kullanıyorum genellikle FastPay'i. Parayı önce FastPay'e, sonrasında Papara hesabıma atıyorum.

Yok.

Yapabilirsiniz.

Hayır.

Sorun yaşamadım. Uygulamada zaten çok yapılacak bir şey yok. Sorun olarak sayılmaz aslında fakat EFT saatleri dışında para gönderimi yapılmıyor, yani Fast sistemi FastPay'de yok. Bunu iş işten geçtikten sonra öğrenmiştim. Bilginiz olsun.
Ayrıca para gönderim ücreti falan da yok.

Bakiye eksi verir mi?

Geri
Yukarı