Fate Spring Song Yorumları

Daha fazla  
15 Ağustos 2020'de sinemalara gelen Fate Heaven's Feel serisinin 3. anime filmi Fate Spring Song'un sonunda BluRay versiyonu çıktı. nyaa.si gibi sitelerden bulabilirsiniz.

Hiç uğraşamam diyenler için türkanime'de var. Film nasıldı beğendiniz mi?

Seri hakkında bilgisi olmayanlar için kısa bir açıklama ve izleme sırası:

1.Fate Unlimited Blade Works (25 bölüm)
2.Fate Zero (25 bölüm)
3.Fate Heavens Feel (3 film)
I. Presage Flower
II. Lost Butterfly
III. Spring Song

Fate serisi 3 farklı rotaya sahip olan görsel romandan uyarlama bir seridir. Bu farklı rotalarda farklı ölümler ve farklı aşk hayatları yaşanır. Fate Zero ise olayların 10 yıl öncesini anlatır.
Şahsi görüşüm 2006 yapım Fate Stay Night izlemeye gerek yok. Yine de her şeyi bilmek istiyorum diyen izleyebilir, ben izlemiştim.
Fate Stay Night (2006) -->Saber rotası
Fate Stay Night UBW -->Rin'in rotası
Fate Heaven's Feel -->Sakura'nın rotası

Bu kısa açıklama bana yetmez diyenler Google'a Fate izleme sırası yazabilir. Link koyamıyorum.

2 filmde toplam sadece 10-15 dakika savaş vardı. Senaryosu da çok iyi değil zaten. Bu rotayı izlemeye değer bulmuyorum.

2 filmde toplam sadece 10-15 dakika savaş vardı. Senaryosu da çok iyi değil zaten. Bu rotayı izlemeye değer bulmuyorum.
İlk iki filmin karanlık atmosferi hoşuma gitti açıkçası. Ama sanırım beklentim fazla yüksekti. Bu nedenle olayların bağlandığı, gizemlerin tamamen çözüldüğü 3. film beni tatmin etmedi. Fakat yine de ufatable stüdyosu çizimleri ve müziklerinin yüksek kalitesiyle filmi eğlenceli hale getirmiş. Keşke senaryo daha iyi olsaydı...

İlk iki filmin karanlık atmosferi hoşuma gitti açıkçası. Ama sanırım beklentim fazla yüksekti. Bu nedenle olayların bağlandığı, gizemlerin tamamen çözüldüğü 3. film beni tatmin etmedi. Fakat yine de ufatable stüdyosu çizimleri ve müziklerinin yüksek kalitesiyle filmi eğlenceli hale getirmiş. Keşke senaryo daha iyi olsaydı...
Ben zaten Fate serisini o mükemmel animasyonlar için izliyordum. 3. filmde doğru düzgün dövüş varsa şans verebilirim.

İzleyen yok mu ya? Koca forumda? Saber vs Rider güzeldi. Gerçi güzel olan pek fazla bir şey yoktu filmde. Yine de izlemeye değer bence.

e58d0d70d74eac59337e80ec5c2707c5.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı