Fatih mi? Kartal mı?

Son of Anarchy

Hectopat
Daha fazla  
Ev bakıyorum arkadaşlar. Neresi daha nezih, ferah, güzel ve sorunsuz bir yerdir? Siz nereyi tercih ederdiniz?
Ve ileride değerlenme gibi bi durum olursa neresi daha değerli olur? Yada şuan hangi yer daha değerli?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Fatih diyorum. Kartal şehre daha uzak. Fatih'in tarihi dokuları var ve birçok yere inanılmaz daha yakın. Mesela kısa sürede Taksim'e geçebiliyorsun. Tabi profil adı Son of Anarchy olan birinin Fatih'te seçeceği mahalleyi de dikaktle seçmesinde fayda var. Bazı mahalleler tamamen Osmanlı Cosplay'i yapmak amaçlı kurulmuş :D

Fatih şehrin ortasında olduğu için ulaşım biraz daha rahat. Ama böyle olunca bazı şeyler yorar insanı. Kartal ise biraz şehir dışına doğru kaldığı için biraz daha sakin. Bu açıdan iyi. Eğer yol olayı senin için sorun değil ise kafa dinlemek için iyi olabilir. Ama oturacağın mahalleye göre değişir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı