Faturalı hattan başka operatöre geçmek

SunSet

Megapat
Türk Telekom faturalı hat kullanıyorum, 2 gün sonra tarifem bitecek. Faturalı hattıma yüksek fiyatlı tarifeler önerildiği için Vodafone faturalı hatta numaramı taşımak istiyorum. Vodafone direkt gitsem hemen numaramı taşırlar mı ve herhangi bir Türk Telekom'dan ücret gelir mi? Faturasız hatta geçsem 30TL geçiş ve yıl sonuna kadar vergilerin ücreti önceden alıp 60TL istiyor. Ben de bunlara para vermeden başka operatöre geçip ücretsiz o 60TL pakete veririm daha iyi boşa gidecek. Böyle durum olup geçenler tecrübe sahiplerinden yardım istiyorum.

Türk Telekom faturalı hat kullanıyorum, 2 gün sonra tarifem bitecek. Faturalı hattıma yüksek fiyatlı tarifeler önerildiği için Vodafone faturalı hatta numaramı taşımak istiyorum. Vodafone direkt gitsem hemen numaramı taşırlar mı ve herhangi bir Türk Telekom'dan ücret gelir mi? Faturasız hatta geçsem 30TL geçiş ve yıl sonuna kadar vergilerin ücreti önceden alıp 60TL istiyor. Ben de bunlara para vermeden başka operatöre geçip ücretsiz o 60TL pakete veririm daha iyi boşa gidecek. Böyle durum olup geçenler tecrübe sahiplerinden yardım istiyorum.
Online başvuru yapabilirsiniz 4 gün sonra geçiyor diye biliyorum. TT herhangi bi ücret gelmez sadece son fatura ödersin 2 gün kalmış ama hemen geçir yoksa kampanyasız faturadan TT yansıtır.

Online başvuru yapabilirsiniz 4 gün sonra geçiyor diye biliyorum. TT herhangi bir ücret gelmez sadece son fatura ödersin 2 gün kalmış ama hemen geçir yoksa kampanyasız faturadan TT yansıtır.
Yarın bayiye gitsem geçiş mi olacak yoksa 4 gün sonra diyorsunuz 2 gün sonra bitiyor kalan 2 gün geçme günü beklerken kampanyasız fatura yansıtır mı benim hat kapatılır mı bayiye gittiğim zaman?

En net bilgiyi ana bayiye giderek sorarsan daha iyi olur.
Böyle geç kalma sebebim faturalı hattı iptal etmeyi düşünmemdi, faturalıyı iptal etmeden farklı operatöre geçersem farklı ücret vermemekti, faturamdan 10TL fazla biraz düşük pakete başka operatöre TT ücret ödemeden geçebilir miyim merak ettim. Belki benim gibi son güne az kala geçen tecrübeli arkadaşlar olur diye sormak istedim. TT aradığımda direkt iptal ediyorlar paketin ve tarifen kalmıyor ben de bari bittiği gün kapatırım dedim boşa erken kapatmayayım diye bekliyorum. Sanırım son faturamı ödememişim geçiş ücretiyle beraber toplam ücret çıkarılmış olabilir. Sitesinde tek ücret yalnız 30.95TL diyordu ben de niye ek bir ücret olur diyordum aradığım da. O aldıkları geçiş ücreti hediye olarak benim faturasız hatta yüklenecek kesintisiz iletişim olması maksadıyla. Vodafone başvurusunda arayacaklar teyit için arayana da sorarım veya bayiye gidemezsem son çare faturasız hatta geçmek paketim bilmem kaç katı fazla ücret çıkacağına.

Fiyatlar çok uçmuş keşke Ocak gibi bitime yakın olsaymış o zaman çok güzel fiyatlardı, şimdi düşük paket yüksek fiyat. 3GB paketler 45TL falan ben 10GB 32TL falan veriyordum çok uçmuş. Ocak ayında 8GB 42TL vardı onlar da yok tabii.

Vodafone 5GB, 750Dk + 250SMS alsan ilk 3 ay 41TL sonra 9 ay 48TL oluyor o paket nasıl sence varsa bu FP diyeceğiniz paketler geçişlerde önerilerde alabilirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı