Faturalı mobil ödeme alan oyun satış sitesi var mı?

Akira_MR

Decipat
Makaleler
4
Merhaba, hattım faturalı ve birçok oyun sitesinin faturalı hat ile mobil ödeme almadığını gördüm. Faturalı hatta mobil ödeme alan oyun satış sitesi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu siteden faturalı hat üzerinden epey bir alışveriş yaptım bu sene içinde. 3-4 aydır herhangi bir alışveriş yapmadım. Hala faturalı hatlar için ödeme var mı fikrim yok.

Bu siteden faturalı hat üzerinden epey bir alışveriş yaptım bu sene içinde. 3-4 aydır herhangi bir alışveriş yapmadım. Hala faturalı hatlar için ödeme var mı fikrim yok.
Bu sitenin müşteri hizmetleri faturama ödeme tutarının 2 katının yansıyacağını söylediler. Yani 80 TL'lik oyun 160 TL olarak yansıyacakmış faturama %100 komisyon alınıyormuş.

Bu sitenin müşteri hizmetleri faturama ödeme tutarının 2 katının yansıyacağını söylediler. Yani 80 TL'lik oyun 160 TL olarak yansıyacakmış faturama %100 komisyon alınıyormuş.
Ona maalesef yapacak bir şey yok. Mobil faturalı ödeme yapan her site aynı şekilde faturalandırma yapıyor. Faturalı ödeme ile alacaksanız maalesef buna razı olmalısınız.

Geri
Yukarı