FC 24 UEFA euro 2024 gol akını görevi nasıl yapılıyor?

ravenm

Centipat
Daha fazla  
40 maçlık serinin 37'sini yapmışım ama başım yaptım bilmiyorum, bu görevi tamamlamak için nasıl bir oyuncuya ihtiyacım var bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Teşekkür ederim

Kanka oyuncunun her hangi bir kartı oluyor mu yoksa özel kart mi lazım, altın van dijk ile denedim de olmuyor
Altın ile olmaz sadece Euro 2024 kartı olacak.

Transfer markette euro 2024 diye bir filtreleme bulamadım, nasıl bulunca bu oyuncuları
Satılabilir versiyonları yok o zaman sende ki oyuncu ne oldu görevi neredeyse bitirecek mişsin elinde varmış oyuncu. Kadro menüsünde arama yapınca çıkmıyor mu?

Satılabilir versiyonları yok o zaman sende ki oyuncu ne oldu görevi neredeyse bitirecek mişsin elinde varmış oyuncu. Kadro menüsünde arama yapınca çıkmıyor mu?
Ne olduğunu bilmediğim için kkg de kullanmisimdir

Ne olduğunu bilmediğim için kkg de kullanmisimdir
O kötü olmuş hacı
Pazarda da çıkmıyorsa satılabilir versiyonları yok o zaman yapacak birşey yok tekrar alabileceğin bir konumda yok görev kalacak öyle.

O kötü olmuş hacı
Pazarda da çıkmıyorsa satılabilir versiyonları yok o zaman yapacak birşey yok tekrar alabileceğin bir konumda yok görev kalacak öyle.
Dembelenin kartını buldum satılık, görevi tamamlar geri satarım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…