FC 24'te kadro nasıl kurulur?

Nusun

Centipat
Daha fazla  
FIFA'da iyi bir kadro oluşturmak istiyorum, hangi dizilişi yapmalıyım? Elimdeki hangi oyuncuları kullanmalıyım fotoğrafta şu an kullandığım ve elimdeki oyuncular var bider 4-3-3 dizilişte 1 defansif orta saha ve 2 ofansif orta saha dizilişlerde yok. Kendi dizilişlerimizi oluşturamıyor muyuz Pes'deki gibi?

Dosya Ekleri

• kullanılan.png
    kullanılan.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 22
  • elimdekinler.png
    elimdekinler.png
    2 MB · Görüntüleme: 16
Son düzenleyen: Moderatör:
Diziliş kişisel bir tercih ama oyuncuları seçerken takım kimyasına dikkat etmelisin. Kimya solda yazar oyuncuları kendi mevkisinde oynatmak ve aynı ligden, milletten takımdan oyuncuları seçmek kimyayı artırır. Peste ki gibi kafana göre diziliş yapamıyorsun onu yapmak için oyuna başladıktan sonra oyunu durdurup mevki ayarlaman gerekir ama zaten peste kendin ayarlayacağın çoğu diziliş veya benzeri FIFAda mevcut.
Yine takım kimyasını maçtan önce yüksek yapıp (aynı ligden, takımdan vs oyuncuları seçip) maçın başında oyunu durdurup iyi oyuncuları da alabilirsin

Kimyalama çok önemli eğer kimyan düşük olursa en iyi oyuncun 90 olsa bile 80 performansında oynar o yüzden kimya çok önemli açıklayayım oyuncuların aynı ülke aynı lig olursa kimya artar, diziliş olayı ise zaten çoğu diziliş oyunda var ama aradığım bu değil diyorsan oyuna başladıktan sonra oyunu durdur ve diziliş seç. EhA05 hocam çalmış gibi oldum kusura bakmayın.

Baktıgım kadarıyla en iyi oyuncularım premierlig, barselona ve almayadan bu kimyayı en az ne kadar da kullanmalıyım

1713013603390.png

Bu yeni kadro eski kadrodan daha mı iyidir. Yüksek kimya yapınca 79'luk kartlar geldi onlar yerine Almanya'da oynayan iyi kartrlar getirdim.

1713019190295.png

Son düzenleme:
Bu attığın son kadro gayet iyi kimmich ile rodrinin yerini değiştirirsen biraz daha artabilir kimyan oyuna başladıktan sonra da iyi oyuncularını oyuna alır bakarsın dalgana

Yeni konular

Geri
Yukarı