FC24 bağlantı kopuyor

Roon35

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar şu rezil oyunda Ultimate Team'de ''football ultimate team sunucularıyla iletişim kurulurken bir hata oluştu'' sürekli şu hatayı alıyorum bir türlü çözüme ulaşmıyor. Çözümünü bilen varsa yazarsa çok sevinirim.

Fifa gerçekten rezil bir oyun. Her oyuna girdiğinde ayarların sıfırlanması mı dersiniz, devamlı ea bağlantı sorunları mı dersiniz. Piyasada başka oyun olmadığı için kendilerini de geliştirmeye çalışmıyorlar, umarım bir rakipleri çıkar da daha kaliteli oyunlar oynarız.

FIFA gerçekten rezil bir oyun. Her oyuna girdiğinde ayarların sıfırlanması mı dersiniz, devamlı EA bağlantı sorunları mı dersiniz? Piyasada başka oyun olmadığı için kendilerini de geliştirmeye çalışmıyorlar, umarım bir rakipleri çıkar da daha kaliteli oyunlar oynarız.

Alıp alacağıma pişman oldum cidden oyuna bağlayan iki mod var biri Ultimate Team biri kariyer modu. Ultimate Team'de bağlantı sorunu yaşıyorum, kariyer moda yıllardır adamakıllı yenilik gelmiyor. Fos bir oyundan öteye gidemedi yıllardır seçenek olsa yüzüne bakmam şunun.

Geri
Yukarı