Fedora Nasıldır?

Pavucontrol'ün ekran görüntüsünü atabilir misiniz?
Maalesef kendilerini sildim ama ayarlarda ikisini de baktım ve oynadığım diye hatırlıyorum. Yarın bir de Fedora’ya geçeceğim. Linux art arda hayal kırıklığına uğrattığı için olmuyor diyip OS’i siliyorum. İsterseniz yarın Linux Mint’i tekrar denerim.

Maalesef kendilerini sildim ama ayarlarda ikisini de baktım ve oynadığım diye hatırlıyorum. Yarın bir de Fedora’ya geçeceğim. Linux art arda hayal kırıklığına uğrattığı için olmuyor diyip OS’i siliyorum. İsterseniz yarın Linux Mint’i tekrar denerim.
İşletim sistemini sildiyseniz uğraşmaya gerek yok. Fedora'da çalışır diye umuyorum.

İşletim sistemini sildiyseniz uğraşmaya gerek yok. Fedora'da çalışır diye umuyorum.
Umarım çünkü artık ümidimi yitiriyorum. Bir yandan da üzülüyorum. Linux’u çok seviyorum.
Fedora'da ses sıkıntısı çıkarınca ve paket yükleme sisteminin zor gelince sildim. Manjaro'ya geri dönüş yaptım. Durumu detaylı anlatmak için video çektim. Video boyunca konuşmama rağmen video'ya ses gitmiyor. Ayriyeten bu videoyu kulaklığımdaki mikrofon ile yaptım. sonuç laptop içindeki mikrofon için de geçerli.
Artık ne yapacağımı bilmiyorum. Sanırım Linux beni istemiyor :(

Son düzenleme:

Geri
Yukarı