Fenerbahçe 2010-2011 Sezonu Forması

Konatus

Kilopat
Yer
Tatooine
Daha fazla  
Arkadaşlar abimin doğum günü yaklaşmakta. Yıllardır Fenerbahçe'nin 2010-2011 sezonuna ait "FB Güneşi" adlı mavi bir alternatif formasını istemektedir. O kadar araştırmama rağmen ne ikinci el bulabildim ne de yaptırabilecek bir yer. Bu formayı yaptırabileceğim bir yer var mıdır veya temin edebileceğim? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• adidas-fenerbahce-10-11-fb-gunesi-mac-formasi-original-big.jpg
    adidas-fenerbahce-10-11-fb-gunesi-mac-formasi-original-big.jpg
    159,8 KB · Görüntüleme: 96
Merhaba bende Fenerbahçe'nin 2010/11 sezonunun alternatif formasını arıyorum acaba bulduğunuz yerde o da var mıdır varsa neresi?Yakın zamanda istanbula geleceğim çünkü gelmişken almak isterim.

Merhaba bende Fenerbahçe'nin 2010/11 sezonunun alternatif formasını arıyorum acaba bulduğunuz yerde o da var mıdır varsa neresi?Yakın zamanda istanbula geleceğim çünkü gelmişken almak isterim.
Hocam letgoda, sahibindende ver gardırops uygulamalarında var, siz sanırım 2010 2011 beyaz formayı arıyorsunuz alternatif forma o, onuda bir satıcıda görmüştüm 1000 TL gibi bir fiyat istiyordu. Geçtiğimiz ay 2 tane daha forma aldım çünkü çok bakıyordum o sıra. Dediğim yerlere bakmanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı