Fenerbahçe Avrupa maçları

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Dün yaptığı Spartak Trnava maçı evet basitti. Maç bitene kadar izledim fakat bir şey gördüm ve beğendim. Maçı izlemeyenler alay edecek belki bu skordan dolayı fakat 65. dakikaya kadar yedek kadro ileydik resmen, defans sabitti gerisi hep yedek oyunculardı sanırım ve bunu İsmail hocanın yapmasını beğendim adamlar formlarını kaybetmeyecek. Neyse King çok çabaladı sanırım sakatlandı fakat o golleri atmayı başardı en sonunda. Fakat hakemlerde bir sorun var. Neden bilmiyorum. Ya ben çok abartıyorum yada hakemler bizim kaderimizle oynuyor. 2 golümüz iptal edildi, penaltımız verilmedi. Ve bu maçın sonunda İsmail Kartal hakemler hakkında konuştu ve herkes alay etti, bu doğru değil. Maçları izlemeyen kişiler yorum yapıyor. Bence gerçekten hakemler bizim üzerimize oynuyor, oynasa bile biz yeniyoruz bundan yana sorun yok fakat aldığımız sarı kartlar, verilmeyen penaltılar bir nevi gol niteliği yani skor içindi, sizce bu böyle giderse ne olur? Önüne geçmemiz lazım artık yoksa üzerimize çıkacaklar dün olduğu gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı