Ferentus v3 Server Kurma

Mario Galigard

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba değerli Technopat takipçileri ve yetkilileri. Başlıkta belirttiğim oyunları hatırlayan var mıdır aranızda bilmiyorum. Benim hayatımdaki ilk Fantasy MMoRpg oyunu olan Ferentus daha sonra Herrcot ve Xiones gibi farklı versiyonlarda piyasaya sürüldü ama düzgün bir yapımcı ve yayıncıya sahip olamadığı için oyun tozlu raflara kaldırıldı. Çok oyun oynadım ama hiçbiri bana o oyunun tadını veremedi veremeyecek de. Sorunum şu, elimde Ferentus v3 Setupu duruyor hala. Oyunu kapattıkları için kısayoluyla doğal olarak oyuna giremiyorum. "Server not responding. Please try again a little later" diye bir hata çıkıyor. Hatanın sebebi serverlerin kapatılmış olması bunun farkındayım. Sizden istediğim yardım şu şekilde. Bu setup dosyası ile oyuna herhangi bir şekilde giriş yapabilir miyim? Kendim bir host, mysql, domain veya ne gerekiyorsa alıp oyuna entegre ederek oyunu aktif hale getirebilir miyim? Biliyorsunuz Metin2 - Silkroad - Knight gibi oyunların binlerce Private serveri çıktı ben de herhangi bir şekilde bu oyunu açabilir miyim ? Bu konuda tüm değerli Technopat kullanıcılarından ve yetkililerinden yardım bekliyorum en ufak olumlu bir bilginiz var ise paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim iyi vakit geçirmenizi dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı