Fiat albea 2006 ilk 5 dakika gaz yemiyor

theKerimYildiz

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Araç dizel, ve araba çalıştıktan ilk 5-10 dakika gaz yemiyor. Ben kalitesiz yakıttan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Yaklaşık 1.5 sene civarında böyle. Her ne kadar rölantide 5dk beklese de rampayı dip gaz 1500 devir falan çıkıyor, 5-10dk sonra birden açılıyor kendine geliyor. Sebebi sizce nedir? Yarın baktıracağız zaten.

Çok sorunlu bir araba zaten hocam.

Yakıt filtresinden kaynaklı olabilir hocam baktırdıktan sonra ne olduğunu yazarsanız bilgilenelim.

Yakıt olabilir veya elektronik bir sıkıntısı vardır. Benim akraba da yakıtı başka yerden almış az daha motor gidiyormuş.

Yakıt filtresi, enjektör veya hava filtresi tıkalı olabilir; eğer güçle beraber siyah duman da geliyorsa egzoz tıkalı olabilir.

Fiat Albea'ya sorunlu diyen arkadaşa selam olsun şu anki araçlara taş çıkaran bir araçtır kendisi şimdi gelelim konumuza araba katalitik konvektör tıkalı olabilir, hava filtresi tıkalı olabilir ustanın tek tek bakması gerekli.

Hocam Megane 2 daha iyi albea ucuz ve taksici arabası diye güvenilir değil. Parçada kısma var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…