Fiat Egea 1.4 Urban Plus alınır mı?

Amogaçi

Hectopat
Fiat Egea 1.4 Urban Plus 2016 model düşük km, 640 bin TL istiyorlar. Almaya değer mi, aracı nasıl bilirsiniz?

Fiat Egea 1.4 urban Plus 2016 model düşük km, 640 bin TL istiyorlar. Almaya değer mi, aracı nasıl bilirsiniz?

Hocam 1.4 veya 1.3 almayın bütçe buna yetiyor diyorsanız alabilirsiniz 1.4 1.3e göre daha iyi diye biliyorum ama fazla yakıyor.

Hocam o paralar 1.3 Multijet dizeli var onu tercih edebilirsiniz daha hızlı piyasası hem.

Fluence veya C-Elysee düşünülebilir motorları Fiat'ın rezil 1.4'ün den çok daha kaliteli.

1.4 tutulmuyor hocam, 1.3 uzun yıllardır üretiliyor ve sorunsuz motorlar.

1.4 ile diğer seçenekler arasında dünyanın fiyat farkı var. Dolu paket 1.4 parasına boş paket 1.3 alınıyor.
1.4 motor yağ yakıyor diyenler de sadece duydukları ile konuşanlardır. Kaliteli bir yağ koyarsanız eksiltme yapmaz. Benim arabama yetkili serviste Selenia konuluyordu, 45 derece Ağustos sıcağında Marmaris rampalarında 5000 devirlerde zorladım da yağ eskiltmedi.

1.4'ün performansı cılız hissettirir. Rampalarda vites düşmek gerekir. Aracın hızı düşmeden vitesi düşerseniz her türlü rampayı sorunsuz çıkarsınız. Şehir içinde zaten yeterlidir.

Bir test sürüşü yapın. Performansı yeterli gelirse alırsınız.

1.4 tutulmuyor hocam, 1.3 uzun yıllardır üretiliyor ve sorunsuz motorlar.
1.4'ün mazisi 1.3'ten daha eski. Ayrıca gayet de tutuluyor. Şu anda Sahibinden'de 5000 civarı 1.4'e karşın 5700 civarı 1.3 var. Demek ki ikisi de gayet alınıp satılıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…