Fiat Linea alınır mı?

Menemen Baronu

Hectopat
Yer
Trakya
Öncelikle merhaba. Benim 105.000 TL bütçem var ve bu paraya hatasız boyasız 50.000 km Fiat linea 1.3 multijet POP buldum. Çoğu forum sitesinde linea yerine egea almayı tavsiye ediyorlardı. Fakat kendi bütçemde egea bulamadım, bulsam bile boya ve değişen var. Sizce bu arabayı almaya değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer hatasız boyasız şartınız var ise alınır elbette. Yakıt ve parça olarak üzmez. Ama biraz km yüksek olsun boyaya da takılmam derseniz Alman ve Japon araç gruplarına da yönelebilirsiniz 2008-2012 model arası.

Söylediğin kadar iyiyse yani kazası, değişeni, boyası yoksa ki zaten yok demişsin alınabilecek bir araç. Bütçeni yükseltebiliyorsan Egea da alabilirsin ama bütçeyi yükseltip kendini yormak istemiyorsan Linea alman mantıklı olacaktır.

En fazla çıkabildğim o kadar zaten arabanın fiyatı o. Zaten çok fazla şehir dışına çıkmıyorum. Genellikle sehir içi ve köyüme gidip gelmek için kullanacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…